Nabídka






Vítězem Grand Prix CST Ďáblice 27/2 se stal Alexey Dymov

Míla

16.6.2024

Reportáže

Přečteno: 190


Vítězem 2. turnaje 27. série se stal při účasti 17 hráčů Alexey Dymov.


Skupina A

Dymov - Trmota 3:0, Klesa - Kleman 3:1, Trmota - Kleman 1:3, Dymov - Klesa 3:0, Kleman - Dymov 2:3

 

Pořadí skupiny A

1. Alexey Dymov 6, 2. Michal Klesa 3:1, Trmota - Kleman 1:3, Dymov - Klesa 3:0, Klesa - Trmota 3:0, Kleman - Dymov 2:3

 

Skupina B

Barotek - Cetner 3:1, Mocanu - Dusil 3:1, Cetner - Dusil 1:3, Barotek - Mocanu 0:3, Mocanu - Cetner 3:0, Dusil - Barotek 3:0 w.o.

 

Pořadí skupiny B

1. Radu Mocanu 6, 2. Vladimír Dusil 5, 3. Milan Cetner 3, 4. Martin Barotek 3

 

Skupina C

Shnaider - Pogorelskiy 3:0, Hradec . Jinoch 0:3, Pogorelskiy - Jinoch 0:3, Shnaider - Hradec 3:2, Hradec - Pogorelskiy 3:2, Jinoch - Shnaider 0:3

 

Pořadí skupiny C

1. Valentyn Shnaider 6, 2. Martin Jinoch 5, 3. Martin Hradec 4, 4. Boris Pogorelskiy 3

 

Skupina D

Zahradníček - Merta 0:3, Hejl - Motyka 3:0, Merta - Hejl 3:0, Pelc - Zahradníček 2:3, Hejl - Pelc 0:3, Motyka - Merta 1:3, Pelc - Motyka 3:0, Zahradníček - Hejl 3:0, Motyka - Zahradníček 0:3, Merta - Pelc 2:3

 

Pořadí skupiny D

1. Petr Merta 7(5:3), 2. Jan Pelc 7(5:5), 3. Igor Zahradníček 7(3:5), 4. Jiří Hejl 5, 5. Radek Motyka 4

 

Čtvrtfinále

Dymov - Jinoch 3:1, Dusil - Merta 1:3, Shnaider - Klesa 3:0, Pelc - Mocanu 2:3

 

Semifinále

Dymov - Merta 3:2, Shnaider - Mocanu 3:0

 

Finále

Dymov - Shnaider 3:1

 

O 3. místo

Merta - Mocanu 3:0

 

O 5. až 8. místo

Jinoch - Dusil 3:2, Klesa - Pelc 1:3

 

O 5. místo

Jinoch - Pelc 1:3

 

O 7. místo

Dusil - Klesa 3:2

 

O 9. až 17. místo - předkolo

Barotek - Motyka 0:3 w.o.

 

O 9. až 16. místo

Kleman - Pogorelskiy 3:1, Motyka - Zahradníček 0:3, Hradec - Trmota 3:2, Hejl - Cetner 3:2

 

O 9. až 12. místo

Kleman - Zahradníček 3:0, Hradec - Hejl 1:3

 

O 9. místo

Kleman - Hejl 3:1

 

O 11. místo

Zahradníček - Hradec 0:0

 

O 13. až 16. místo

Pogorelskiy - Motyka 3:0, Trmota - Cetner 3:0

 

O 13. místo

Pogorelskiy - Trmota 2:3

 

O 15. místo

Motyka - Cetner 1:3

 

O 17. místo

Barotek - bay

 

Pořadí Grand Prix CST Ďáblice 27/2

1. Alexey Dymov - Sokol Petrovice, 2. Valentyn Shnaider - Sokol Petrovice, 3. Petr Merta, 4. Radu Mocanu, 5. Jan Pelc - Sokol Hudlice, 6. Martin Jinoch - Slovan Bohnice, 7. Vladimír Dusil - TTC Praha, 8. Michal Klesa, 9. Pavel Kleman, 10. Jiří Hejl, 11. - 12. Igor Zahradníček a Martin Hradec, 13. Zdeněk Trmota, 14. Boris Pogorelskiy, 15. Milan Cetner, 16. Radek Motyka, 17. Martin Barotek - TTC Praha

 

Průběžné pořadí této série najdete na https://www.centrumstolnihotenisu.cz/gpporadi.php?id=28. Příštím turnajem pokračujeme opět v neděli 23. 6. 2024.


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
22.07.2024

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha