Nabídka






Premiérové vítězství Vladimíra Dusila

Míla

12.5.2024

Reportáže

Přečteno: 144


Grand Prix CST Ďáblice 26/5 vyhrál při účasti 22 hráčů premiérově Vladimír Dusil.


Skupina A

Hejl - Ševčík 1:3, Juřena - Hejl 3:2, Ševčík - Juřena 0:3

 

Pořadí skupiny A

1. Daniel Juřena 4, 2. Václav Ševčík 3, 3. Jiří Hejl 2

 

Skupina B

Motyčka - Mocanu 0:3, Kureš - Motyčka 3:0, Mocanu - Kureš 2:3

 

Pořadí skupiny B

1. Milan Kureš 4, 2. Radu Mocanu 3, 3. Miroslav Motyčka 2

 

Skupina C

Langmüller - Mareš 0:3, Dymov - Langmüller 3:0, Mareš - Dymov 0:3

 

Pořadí skupiny C

1. Alexy Dymov 4, 2. Jiří Mareš 3, 3. Josef Langmüller 2

 

Skupina D

Vlachý - Sork 0:3, Barotek - Vlachý 3:0, Sork - Barotek 3:2

 

Pořadí skupiny D

1. Viktor Sork 4, 2. Martin Barotek 3, 3. Luboš Vlachý 2

 

Skupina E

Cetner - Dusil 0:3, Jinoch - Cetner 3:0, Dusil - Jinoch 3:0

 

Pořadí skupiny E

1. Vladimír Dusil 4, 2. Martin Jinoch 3, 3. Milan Cetner 2

 

Skupina F

Motyka - Klesa 0:3, Mikyska - Motyka 3:0, Klesa - Mikyska 2:3

 

Pořadí skupiny F

1. Luboš Mikyska 4, 2. Michal Klesa 3, 3. Radek Motyka 2

 

Skupina G

Shnaider - Tsyrybko 3:1, Bordiugov - Merta 0:3, Tsyrybko - Merta 0:3, Shnaider - Bordiugov 3:0, Bordiugov - Tsyrybko 0:3, Merta - Shanider 1:3

 

Pořadí skupiny G

1. Valentyn Shnaider 6, 2. Petr Merta 5, 3. Yurii Tsyrybko 4, 4. Kirill Bordiugov 3

 

Osmifinále

Juřena - bay, Mikyska - Merta 2:3, Mocanu - Dusil 1:3, Mareš - Sork 3:1, Ševčík - Dymov 0:3, Klesa - Shnaider 2:3, Jinoch - Barotek 2:3, Kureš - bay

 

Čtvrtfinále

Juřena - Merta 2:3, Dusil - Mareš 3:2, Dymov - Shnaider 3:2, Barotek - Kureš 3:0

 

Semifinále

Merta - Dusil 2:3, Dymov - Barotek 2:3

 

Finále

Dusil - Barotek 3:2

 

O 3. místo

Merta - Dymov 1:3

 

O 5. až 8. místo

Jučena - Mareš 2:3, Shnaider - Kureš 3:2

 

O 5. místo

Mareš - Shnaider 0:3

 

O 7. místo

Juřena - Kureš 2:3

 

O 9. až 14. místo

Sork - bay, Mikyska - Mocanu 3:0, Klesa - Jinoch 3:1, Ševčík - bay

 

O 9. až 12.místo

Sork - Mikyska 0:3, Klesa - Ševčík 3:0

 

O 9. místo

Mikyska - Klesa 1:3

 

O 11. místo

Sork - Ševčík 3:0

 

O 13. místo

Mocanu - Jinoch 2:3

 

O 15. až 22. místo

Hejl - Tsyrybko 2:3, Cetner - Vlachý 3:0, Langmüller - Motyka 3:0, Bordiugov - Motyčka 1:3

 

O 15. až 18. místo

Tsyrybko - Cetner 3:0, Langmüller - Motyčka 1:3

 

O 15. místo

Tsyrybko - Motyčka 3:1

 

O 17. místo

Cetner - Langmüller 1:3

 

O 19. až 22. místo

Hejl - Vlachý 3:1, Motyka - Bordiugov 1:3

 

O 19.místo

Hejl - Bordiugov 3:1

 

O 21. místo

Vlachý - Motyka 1:3

 

Pořadí Grand Prix CST Ďáblice 26/5

1. Vladimír Dusil, 2. Martin Barotek - TTC Praha, 3. Alexey Dymov - Sokol Petrovice, 4. Petr Merta, 5. Valentyn Shnaider - Sokol Petrovice, 6. Jiří Mareš, 7. Milan Kureš , 8. Daniel Juřena - ABC Braník, 9. Michal Klesa, 10. Luboš Mikyska, 11. Viktor Sork, 12. Václav Ševčík - TTC Praha, 13. Martin Jinoch - Slovan Bohnice, 14. Radu Mocanu, 15. Yurii Tsyrybko, 16. Miroslav Motyčka, 17. Josef Langmüller, 18. Milan Cetner, 19. Jiří Hejl, 20. Kirill Bordiugov, 21. Radek Motyka, 22. Luboš Vlachý

 

Dalším turnajem pokračujeme opět v neděli 19. 5. 2024. Průběžné pořadí této série najdete na https://www.centrumstolnihotenisu.cz/gpporadi.php?id=27.


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
19.05.2024

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha