Nabídka






Vítězem Grand Prix CST Ďáblice 23/5 se stal Jiří Cintl

Míla

5.11.2023

Reportáže

Přečteno: 150


Podruhé v této sérii dnes zvítězil Jiří Cintl. Turnaje se zúčastnilo 22 hráčů.


Pořadí skupiny A

1. Jiří Cintl 10, 2. Luboš Mikyska 9, 3. Valentyn Shnaider 8, 4. Václav Světlík 7, 5. Jiří Hejl 6, 6. Bogdan Samoletskyi 5

 

Pořadí skupiny B

1. Petr Merta 10, 2. Ondřej Šebek 9, 3. Alexey Dymov 7(5:3), 4. František Kudláček 7(4:5), 5. Martin Hradec 7(3:4), 6. Jiří Jägr 5

 

Pořadí skupiny C

1. Martin Barotek 8, 2. Filip Matějů 7, 3. Martin Jinoch 6, 4. Boris Pogorelskiy 5, 5. Miroslav Motyčka 4

 

Pořadí skupiny D

1. Jakub Rolík 8, 2. Kryštof Huleš 6, 3. Vladimír Dusil 6, 4. Vratislav Borský 5, 5. Jiří Bémer 5

 

Osmifinále

Cintl - bay, Matějů - Dusil 3:0, Šebek - Shneider 3:0, Rolík - bay, Barotek - Bay, Mikyska - Dymov 2:3, Huleš - Jinoch 0:3, Merta - bay

 

Čtvrtfinále

Cintl - Matějů 3:1, Šebek - Rolík 1:3, Barotek - Dymov 3:1, Jinoch - Merta 3:2

 

Semifinále

Cintl - Rolík 3:1, Barotek - Jinoch 2:3

 

Finále

Cintl - Jinoch 3:0

 

O 3. místo

Rolík - Barotek 3:0 w.o.

 

O 5. až 8. místo

Matějů - Šebek 3:0, Dymov - Merta 0:3

 

O 5. místo

Matějů - Merta 3:0

 

O 7. místo

Šebek - Dymov 1:3

 

O 9. až 12. místo

Dusil - Shnaider 2:3, Mikyska - Huleš 3:1

 

O 9. místo

Shnaider - Mikyska 0:3

 

O 11. místo

Dusil - Huleš 2:3

 

O 13. až 22. místo - předkolo

Hradec - Samoletskyi 3:0 w.o., Hejl - Jägr 2:3

 

O 13. až 20. místo

Světlík - Motyčka 3:0, Hradec - Borský 1:3, Pogorelskiy - Jägr 3:1, Bémer - Kudláček 1:3

 

O 13. až 16. místo

Světlík - Borský 2:3, Pogorelskiy - Kudláček 0:3

 

O 13. místo

Borský - Kudláček 0:3

 

O 15. místo

Světlík - Pogorelskiy 0:3

 

O 17. až 20. místo

Motyčka - Hradec 0:3, Jägr - Bémer 3:2

 

O 17. místo

Hradec - Jägr 3:0

 

O 19. místo

Motyčka - Bémer 0:3

 

O 21. místo

Samoletskyi - Hejl 0:3 w.o.

 

Pořadí Grand Prix CST Ďáblice 23/5

1. Jiří Cintl - TTC Praha, 2. Martin Jinoch - Slovan Bohnice, 3. Jakub Rolík - TTC Praha, 4. Martin Barotek - TTC Praha, 5. Filip Matějů, 6. Petr Merta, 7. Alexey Dymov, 8. Obdřej Šebek - Loko Vršovice, 9. Luboš Mikyska, 10. Valentyn Shnaider, 11. Kryštof Huleš, 12. Vladimír Dusil, 13. František Kudláček - TTC Praha, 14. Vratislav Borský, 15. Boris Pogorelskiy, 16. Václav Světlík, 17. Martin Hradec, 18. Jiří Jägr, 19. Jiří Bémer, 20. Miroslav Motyčka, 21. Jiří Hejl, 22. Bogdan Samoletskyi

 

Průběžné mezipořadí této série najdete na https://www.centrumstolnihotenisu.cz/gpporadi.php?id=24. Dalším turnajem pokračujeme opět v neděli 12. 11. 2023. Protože dnešní turnaj trval pět hodin, dojde od příštího turnaje k redukci herních plánů pro větší počet účastníků. Pětičlenné a vícečlenné skupiny budou používány pouze při malých počtech účastníků turnaje.


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
01.12.2023

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha