Pátý turnaj
druhé série Grand Prix Centra zábavy se hrál ve třech skupinách
s postupem prvních tří do horního pavouka. Horní i spodní
pavouk se dohrávali.
Skupina
A
Kish – Houček 3:0, Remunda – Zahradník 3:1(8,9,-8,9), Kish
– Remunda 1:3(8,-6,-7,-6), Remunda – Houček 3:1(8,-8,8,3),
Zahradník – Kish 2:3(5,7,-9,-6,-6), Houček – Zahradník 2:3
Pořadí
skupiny A
1. Štěpán Remunda, 2. Pavel Kish, 3. Václav Zahradník, 4.
Jaroslav Houček
Skupina
B
Berka – Zábranský 0:3(-4,-2,-1), Ako – Sedmík 3:0(8,7,6),
Berka – Ako 0:3, Ako – Zábranský 3:0(7,9,6), Sedmík –
Berka 3:0(1,5,5), Zábranský – Sedmík 0:3(-2,-11,-10)
Pořadí
skupiny B
1. David Ako, 2. Zdeněk Sedmík, 3. Josef Zábranský, 4. Petr
Berka
Skupina
C
Bodnár F. - Nosek 0:3(-3,-5,-4), Hurtová – Hadrbolec
3:0(10,11,3), Nosek – Hurtová 2:3(10,5,-3,-7,-3), Fiala B. -
Bodnár F. 3:0(5,3,4), Hurtová – Fiala B. 2:3(7,-7,7,-11,-6),
Hadrbolec – Nosek 0:3(-7,-9,-7), Fiala B. - Hadrbolec 3:0,
Bodnár F. - Hurtová 1:3(-6,-7,5,-3), Hadrbolec – Bodnár F.
3:0(1,7,7), Nosek – Fiala B. 0:3
Pořadí
skupiny C
1. Bohuslav Fiala, 2. Petra Hurtová, 3. Vladimír Nosek, 4. Jan
Hadrbolec, 5. Filip Bodnár
Předkolo
Zábranský – Nosek 0:3
Čtvrtfinále
Remunda – Nosek 3:0, Sedmík – Hurtová 1:3, Fiala B. - Kish
1:3, Ako – Zahradník 3:0
Semifinále
Remunda – Hurtová 3:0, Kish – Ako 0:3
Finále
Remunda – Ako 1:3
O 3.
místo
Hurtová – Kish 0:3
O 5.
až 8. místo
Nosek – Sedmík 0:3, Fiala B. - Zahradník 3:1
O 5.
místo
Sedmík – Fiala B. 1:3
O 7.
místo
Nosek – Zahradník 0:3
O 10.
až 13. místo
Houček – Bodnár F. 3:1, Hadrbolec – Berka 3:0
O 10.
místo
Houček – Hadrbolec 3:1
O 12.
místo
Bodnár – Berka 0:3
Pořadí
5. turnaje 2. série Grand Prix Centra zábavy
1. David Ako (Sokol Žižkov), 2. Štěpán Remunda (TTC Praha),
3. Pavel Kish, 4. Petra Hurtová, 5. Bohuslav Fiala, 6. Zdeněk
Sedmík (Sokol Nižbor), 7. Václav Zahradník (TTC Praha), 8.
Vladimír Nosek, 9. Josef Zábranský, 10. Jaroslav Houček (TTC
Praha), 11. Jan Hadrbolec (TTC Praha), 12. Petr Berka (TTC
Praha), 13. Filip Bodnár
Pořadí
2. série Grand Prix Centra zábavy po 5. turnaji
1. Miroslav Filip (Griffin) 580, 2. Bohuslav Fiala 550, 3. Štěpán
Remunda 300, 4. Václav Zahradník (TTC Praha), 5. Valerij Monič
250, 6. Petra Hurtová 240, 7. - 8. Martin Šulc (Sokol Hudlice)
a David Ako (Sokol Žižkov) 200, 9. Zdeněk Sedmík (Sokol Nižbor)
160, 10. Petr Koníček 155, 11. Petr Klváček 145, 12. Pavel
Kish 135, 13. Jiří Maňas (TC Hamr) 130, 14. Jaroslav Houček
(TTC Praha) 120, 15. Jiří Pryček 110, 16. - 17. Růžena Poláková
a Luboš Rudiš 95, 18. Petr Chlumský (TTC Praha) 90, 19.- 20.
René Jung a David Mutl 80, 21. Jan Hadrbolec (TTC Praha) 65, 22.
Jiří Karas (Dynamo Nelahozeves) 60, 23.- 25. David Krolop (SK
Viktorie Ořech), Vladimír Nosek a Emil Hadač 50, 26. Radek
Točík (Dynamo Nelahozeves) 45, 27. - 28. Josef Zábranský a
Petr Berka (TTC Praha) 30, 29. - 30. Petr Brož (Dynamo
Nelahozeves) a Filip Bodnár 25, 31. Lukáš Marešovský 20
Poslední
turnaj druhé série Grand Prix Centra zábavy se koná ve středu
6. 4. 2011. O vítězi této série se rozhodne mezi Miroslavem
Filipem, Bohuslavem Fialou a Štěpánem Remundou, mezi nimiž je
rozdíl pouze 80 bodů. Teoreticky by na medaili mohl dosáhnout
ještě i Václav Zahardník, který by ale musel vyhrát a
Remunda by směl získat maximálně 25 bodů. V nevýhoně je
Bohuslav Fiala, který se již zúčastnil pěti turnajů, takže
po posledním turnaji se mu škrtne nejhorší (ale nenulový)
výsledek.