Nabídka


Pozvánka na Májový turnaj mládeže

Míla

6.5.2024

Pozvánky

Přečteno: 57


Zveme vás na závěrečný turnaj základní části 10. ročníku Velké ceny CST Ďáblice.


Májový turnaj se koná v sobotu 18. 5. 2024 v CST Ďáblice, Všechny věkové kategorie se budou hrít dopoledne. Turnaj je v kategoriích U11, U13, U19 a U21.

 

Turnaj je konečný pro kategorie čtyřher. Pořadí hráčů v nich bude po tomto turnaji monečné a ceny za čtyřhry se budou předávat po skončení finálových turnajů jednotlivých věkových kategorií.

 

První uzávěrka přihlášek je v úterý 14. 5. 2024. Hráči přihlášení v tomto termínu platí startovné 150,-- Kč. Ve středu budou přihlášky vyhodnoceny a bude rozhodnuto, zda se ještě do jednotlivých kategorií mohou přihlašovat další hráči nebo zda budou přihlášky do některých kategorií ukončeny. Pokud budou přihlášky ještě možné, půjde se hlásit dále a na tyto přihlášky se bude vztahovat startovné 180,-- Kč s tím, že jejich počet může být omezen. Termín pro tyto přihlášky je do pátečního rána cca 8 hodin (než budou vytištěny prezenční listiny). Při malém počtu hráčů budou přijímáni do turnaje ještě další hráči, na které se bude vztahovat startovné 200,-- Kč, kteří se mohou přihlásit nejpozději v den konání turnaje 18. 5. 2024 do 8.30 hodin, než bude uzavřena prezence, ale pouze budou-li v turnaji ještě volná místa.

 

Přihlašovat se můžete na https://www.pinecvpraze.cz/kalendar.php, přičemž povinností přihlašujícího je zkontrolovat, že se jeho jméno správně objevilo v seznamu přihlášených a ve správné kategorii. Znovu upozorňujeme že hrýče je nutno přihlašovat přes jeho kategorii, nelze přihlásit např. hráče U11 přes kategorii U13. Přihlašujete-li více hráčů různých kategorií, musíte tedy vždy přejít do přislušní kategorie.


Sdílet na FacebookuZpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
19.05.2024

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha