Nabídka






Vítězem Grand Prix CST Ďáblice 18/6 se stal Miloš Dočkal

Míla

22.1.2023

Reportáže

Přečteno: 85


Osmnáctá série Grand Prix CST Ďáblice dnes dospěla do svého šestého turnaje, který vyhrál Miloš Dočkal. Ten se v celkovém pořadí série posunul na čtvrté místo a útočí tak na stupně vítězů.


Při účasti 20 hráčů se hrálo ve čtyřech skupinách s postupem prvních dvou do hlavní souutěže.

 

Skupina A

Pogorelskiy – Husák 0:3(-5,-6,-8), Moos – Martinek 0:3(-2,-5,-8), Husák – Moos 3:0(4,7,8), Medlín – Pogorelskiy 3:1(8,-8,7,6), Moos – Medlín 0:3(-7,-6,-2), Martinek – Husák 3:1(7,-7,10,9), Medlín – Martinek 3:0(8,1,8), Pogorelskiy – Moos 3:2(-6,7,-12,8,9), Martinek – Pogorelskiy 0:3(-13,-5,-8), Husák – Medlín 2:3(6,-8,7,-8,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Jiří Medlín 8, 2. Martin Husák 6(4:3), 3. Boris Pogorelskiy 6(3:3), 4. Karel Martinek 6(3:4), 5. Daniel Moos 4

 

Skupina B

Trégner T. - Havránek 0:3(-3,-7,-1), Jíška – Motyčka 3:0(8,9,5), Havránek – Jíška 3:0(8,0,3), Malá – Trégner T. 3:0(4,7,2), Jíška – Malá 1:3(-4,-5,8,-6), Motyčka – Havránek 0:3(-3,-7,-8), Malá – Motyčka 3:0(8,2,4), Trégner T. - Jíška 3:0(9,7,7), Motyčka – Trégner T. 1:3(9,-13,-9,-5), Havránek – Malá 0:3(-7,-8,-14)

 

Pořadí skupiny B

1. Petra Malá 8, 2. Jiří Havránek 7, 3. Tomáš Trégner 6, 4. Luboš Jíška 5, 5. Miroslav Motyčka 4

 

Skupina C

Krespis – Barotek 1:3(-9,-5,9,-4), Hejl – Stibůrek 3:1(12,-5,8,6), Barotek – Hejl 3:0(9,8,5), Fiferna – Krespis 3:0(7,9,8), Hejl – Fiferna 0:3(-8,-11,-9), Stibůrek – Barotek 0:3(-4,-4,-3), Fiferna – Stibůrek 3:0(8,9,3), Krespis – Hejl 2:3(7,-6,-8,9,-9), Stibůrek – Krespis 3:2(-4,9,5,-10,8), Barotek – Fiferna 2:3(-8,9,-10,10,-8)

 

Pořadí skupiny C

1. Miroslav Fiferna 8, 2. Martin Barotek 7, 3. Jiří Hejl 6, 4. Petr Stibůrek 5, 5. Aristotelis Krespis 4

 

Skupina D

Dočkal – Motryč 3:0(9,9,2), Trégner M. - Ševčík 1:3(-13,-13,9,-9), Motryč – Ševčík 1:3(-8,11,-11,-6), Dočkal – Trégner M. 0:3(-9,-9,-9), Trégner M. - Motryč 3:0, Ševčík – Dočkal 0:3(-9,-6,-3), Trégner M. - Vajda 3:0(8,9,7), Dočkal – Vajda 3:0(9,9,9), Ševčík – Vajda 3:2(8,8,-9,-9,7), Motryč – Vajda 0:3(-8,-8,-11)

 

Pořadí skupiny D

1. Miroslav Trégner 7(4:3), 2. Miloš Dočkal 7(3:3), 3. Václav Ševčík 7(3:4), 4. Michal Vajda 5, 5. Jurij Motryč 4

 

Čtvrtfinále

Medlín – Barotek 1:3(-8,-10,8,-9), Havránek – Trégner M. 3:2(-8,-9,11,9,5), Fiferna – Husák 3:0(9,9,10), Dočkal – Malá 3:1(8,-7,8,10)

 

Semifinále

Barotek – Havránek 0:3(-8,-9,-8), Fiferna – Dočkal 2:3(-8,8,9,-6,-8)

 

Finále

Havránek – Dočkal 0:3(-6,-9,-8)

 

O 3. místo

Barotek – Fiferna 3:1(9,10,-10,9)

 

O 5. až 8. místo

Medlín – Trégner M. 3:0(8,7,6), Husák – Malá 3:1(3,-3,9,3)

 

O 5. místo

Medlín – Husák 3:1(8,-9,10,11)

 

O 7. místo

Trégner M. - Malá 2:3(-6,-6,9,6,6)

 

O 9. až 20. místo

Pogorelskiy – bay, Stibůrek – Moos 2:3(-4,7,7,-7,-9), Jíška – Motryč 2:3, Ševčík – bay, Hejl – bay, Martinek – Krespis 3:0(5,6,7), Vajda – Motyčka 3:0(5,10,12), Trégner T. - bay

 

O 9. až 16. místo

Pogorelskiy – Moos 2:3(-4,7,7,-7,-9), Motryč – Ševčík 0:3(-6,-9,-8), Hejl – Martinek 0:3(-4,-6,-10), Vajda – Trégner T. 3:0(9,11,8)

 

O 9. až 12. místo

Moos – Ševčík 2:3, Martinek – Vajda 0:3(-5,-7,-7)

 

O 9. místo

Ševčík – Vajda 2:3(-9,8,-8,10,-7)

 

O 11. místo

Moos – Martinek 3:0(7,7,8)

 

O 13. až 16. místo

Pogorelskiy – Motryč 3:2(6,-7,8,-9,9), Hejl – Trégner T. 3:2(9,9,-11,-8,10)

 

O 13. místo

Pogorelskiy – Hejl 3:1(9,-8,8,6)

 

O 15. místo

Motryč – Trégner T. 1:3(-9,7,-10,-8)

 

O 17. až 20. místo

Stibůrek – Jíška 3:0(11,9,11), Krespis – Motyčka 3:0(5,7,8)

 

O 17. místo

Stibůrek – Krespis 3:2(5,-5,9,-9,9)

 

O 19. místo

Jíška – Motyčka 0:3(-9,-8,-9)

 

Pořadí Grand Prix CST Ďáblice 18/6

1. Miloš Dočkal, 2. Jiří Havránek, 3. Martin Barotek – TTC Praha, 4. Miroslav Fiferna, 5. Jiří Medlín – SK Hamr, 6. Martin Husák – TTC Praha, 7. Petra Malá, 8. Miroslav Trégner, 9. Michal Vajda – TTC Praha, 10. Václav Ševčík, 11. Daniel Moos, 12. Karel Martinek, 13. Boris Pogorelskiy, 14. Jiří Hejl, 15. Tomáš Trégner, 16. Jurij Motryč, 17. Petr Stibůrek, 18. Aristotelis Krespis, 19. Miroslav Motyčka, 20. Luboš Jíška

 

Průbněžné pořadí této série najdete na https://www.centrumstolnihotenisu.cz/gpporadi.php?id=19. Předposledním turnajem pokračuje tato série opět v neděli 29. 1. 2023.


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
04.02.2023

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha