Nabídka


Kniha návštěv


[1]

Autor

Kdy

Míla
m1.fucek(Z)fucek.cz

05.01.13 17.18

Jeden z uvedených telefonů je mobil. Což takhle zkusit se přihlásit posláním sms? Ta se na mobil doručí i zehdy, pokud u něj nikdo není. Těžko lze očekávat, že na telefonních číslech bude někdo nonstop, když veškerá obsluha herny včetně pořádání turnajů je dobrovolnické, protože po zaplacení nájmu a dalších nákladů jako jsou telefony apod. nezbydou už žádné peníze.

A pokud je vždy turnaj v sobotu a jednou výjimečně v neděli, lze očekávat, že to asi má svůj důvod a že tím pádem je téměř 100% jistota, že v takovou sobotu na telefonu nikdo nebude, protože jinak by mohl být v herně a pořádat turnaj v sobotu, na kterou jsou hráči zvyklí.

Mimo to na turnaj jde přijít i bez přihlášení. Pokud půjde o hráče ve věku přes 70 let, který by mohl mít problém s odesláním sms (m§j táta, ročník 1925 to také neuměl), tak mu příplatek za nepřihlášení rádi promineme.

Helena
helena@spoluzaci.cz

05.01.13 10.55

tak nevim, jak vam to tady funguje, už řádku dní čekám na potvrzení registrace, a nic... Chtěla jsem se přihlásit na zítřejší turnaj v ping pongu, ale nemám jak, neb ani jedno z uváděných čísel zde na stránkách nikdo nezvedá :-( a přihlásit se přes vaše webovky nemohu, neb jste mi stále tu registraci nepotvrdili ... :-((((

Míla

13.08.12 15.02

Už brzo bude spuštěna nová verze stránek, která bude mít mimo jiné i vylepšenou knihu návštěv.

Buriánek Václav
burianek@vulhm.cz

26.10.11 15.23

Ahoj Byl bych moc rád, kdyby provoz pinčesu v Karlíně mohl zůstat zachován. Domnívám se, že s nastupující zimou začnou lidi chodit. Já osobně od dubna do září nechodím, protože pracuji v té době v terénu mimo Prahu. příští týden jsem ještě v zahraničí, ale pak začnu pravidelně chodit. Také můj kolega se kterým hraju se už brzy vrátí z Kanady a začne chodit. S pozdravem Václav Buriánek

Míla
m1.fucek(Z)fucek.cz

10.05.09 19.08

Sem můžete psát vzkazy a nápady k provozu Centra zábavy i těchto www stránek.

[1]

Přidej vzkaz


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
22.11.2017

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha


Rezervujte zde

logo akce.cz
Spoluhráči.cz - Vaše oddílová klubovna a klubový web zdarma!