Nabídka






Vítězem desáté série se stal Michail Taraňko

Míla

25.9.2013

Reportáže

Přečteno: 2729


V závěrečném turnaji 10. série Grand Prix Centra zábavy nenechal Taraňko nic náhodě, turnaj vyhrál a tak vyhrál bez konkurence maximálním ziskem 600 bodů i celou sérii. Stříbro si odnesla Helena Suková a bronz Lukáš Moravec, oba hráči TTC Praha.


Při účasti 15 hráčů se hrálo ve čtyřech skupinách s postupem prvních dvou a následným dohráváním obou pavouků o konečné pořadí.

Skupina A
Taraňko – Bedáň 3:0(3,4,3), Sedmík – Suková 2:3(7,4,-8,-6,-7), Bedáň – Suková 0:3(-1,-5,-7), Taraňko – Sedmík 3:1(8,5,-6,10), Sedmík – Bedáň 3:0(7,6,5), Suková – Taraňko 0:3(-9,-7,-6)

Pořadí skupiny A
1. Michail Taraňko, 2. Helena Suková, 3. Zdeněk Sedmík, 4. Ondřej Bedáň

Skupina B
Remunda – Bláhová 3:0, Chilim – Maňas 0:3, Bláhová – Maňas 0:3, Remunda – Chilim 3:0, Chilim – Bláhová 0:3(-6,-4,-6), Maňas – Remunda 0:3

Pořadí skupiny B
1. Štěpán Remunda, 2. Jiří Maňas, 3. Romana Bláhová, 4. Bogdan Chilim

Skupina C
Houček – Buriánek 3:0(8,8,10), Bárta – Buta 3:2(9,5,-9,-6,10), Buriánek – Buta 0:3(-4,-6,-8), Houček – Bárta 3:1(4,9,-10,8), Bárta – Buriánek 3:1(-8,4,6,3), Buta – Houček 1:3(-8,-9,9,-6)

Pořadí skupiny C
1. Jaroslav Houček, 2. Vít Bárta, 3. Adrian Buta, 4. Václav Buruánek

Skupina D
Zavřel – Moravec 3:0(9,14,8), Jelínek P. - Zavřel 1:3(-7,10,-5,-8), Moravec – Jelínek 3:1(7,3,-6,11)

Pořadí skupiny D
1. Lukáš Zavřel, 2. Lukáš Moravec, 3. Petr Jelínek

Čtvrtfinále
Taraňko – Bárta 3:0, Zavřel – Maňas 0:3, Remunda – Moravec 3:0, Houček – Suková 2:3

Semifinále
Taraňko – Maňas 3:0, Remunda – Suková 3:1

Finále
Taraňko – Remunda 3:1

O 3. místo
Maňas – Suková 3:0

O 5. až 8. místo
Bárta – Zavřel 0:3, Moravec – Houček 2:3

O 5. místo
Zavřel – Houček 2:3

O 7. místo
Bárta – Moravec 0:3

O 9. až 16. místo
Sedmík – Chilim 3:0, Jelínek P. - Buriánek 3:0, Bláhová – bye, Buta – Bedáň 3:0

O 9. až 12. místo
Sedmík – Jelínek P. 1:3, Bláhová – Buta 0:3

O 9. místo
Jelínek P. - Buta 0:3

O 11. místo
Sedmík – Bláhová 3:0

O 13. až 15. místo
Chilim – Buriánek 1:3, Bedáň – bye

O 13. místo
Buriánek – Bedáň 3:0

Pořadí 4. turnaje 10. série Grand Prix Centra zábavy
1. Michail Taraňko – Avia Čakovice, 2. Štěpán Remunda – TTC Praha, 3. Jiří Maňas - SK Hamr, 4. Helena Suková – TTC Praha, 5. Jaroslav Houček – TTC Praha, 6. Lukáš Zavřel, 7. Lukáš Moravec – TTC Praha, 8. Vít Bárta, 9. Adrian Buta, 10. Petr Jelínek, 11. Zdeněk Sedmík – Sokol Nižbor, 12. Romana Bláhová – TTC Praha, 13. Václav Buriánek – TTC Praha, 14. Ondřej Bedáň, 15. Bogdan Chilim

Konečné pořadí 10. série Grand Prix Centra zábavy
1. Michail Taraňko – Avia Čakovice 600, 2. Helena Suková – TTC Praha 320, 3. Lukáš Moravec – TTC Praha 290, 4. Adrian Buta 280, 5. Petr Jelínek 240, 6. Zdeněk Trmota – TTC Praha 210, 7. Romana Bláhová – TTC Praha 180, 8. - 10. Jiří Jansa – TTC Praha, Vlastimil Honemann – TJ Postřelmov a Štěpán Remunda – TTC Praha všichni 150, 11. Jiří Maňas - SK Hamr 145, 12. Michal Kostrhoun – Pšovka Mělník 140, 13. Václav Buriánek – TTC Praha 125, 14. Zdeněk Sedmík – TJ Sokol Nižbor 115, 15. Richard Šišák – TTC Praha 100, 16. Jaroslav Houček – TTC Praha 80, 17. - 18. Michal Fejks – TTC Praha a Lukáš Zavřel oba 70, 19. Vít Bárta 50, 20. - 22. Ondřej Bedáň, Igor Ponomarenko a Bogdan Chilim všichni 45, 23. Marian Vermach 40, 24. - 25. Jan Chládek a Miroslav Mikšátko – KST OBO Praha oba 35, 26. - 28. Petr Hrubec, Marius Tudor a Jan Tkáčik – El Niňo Praha – všichni 30, 29. Tomáš Knopp 20, 30. Bondor Sergiu 15


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
07.07.2020

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha