Nabídka






Třetí ročník Únorového Stiga poháru patří Remundovi, Srníčkovi a Chládkovi

Míla

11.2.2012

Reportáže

Přečteno: 2356


Za účasti devatenácti hráčů proběhl ve třech kategoriích třetí ročník Únorového Stiga poháru.


V nejsilnější kategorii Rekreant A – Elite se sešlo deset hráčů, kteří hráli ve dvou skupinách s postupem prvních tří.

Dvouhra Rekreant A – Elite

Skupina A
Houček – Zahradník 3:2(8,-7,9,-7,7), Smíšek Jan – Dvořák D. 3:0, Zahradník – Smíšek Jan 3:0(3,4,6), Remunda – Houček 3:1, Smíšek Jan – Remunda 3:0 w.o., Dvořák D. - Zharadník 0:3(-5,-6,-6), Remunda – Dvořák D. 3:0(7,7,25), Houček – Smíšek Jan 3:1(-6,9,4,7), Dvořák D. - Houček 0:3, Zahradník – Remunda 1:3

Pořadí skupiny A
1. Štěpán Remunda, 2. Jaroslav Houček, 3. Václav Zahradník, 4. Jan Smíšek, 5. Dušan Dvořák

Skupina B
Srníček – Haba 3:0(12,6,8), Farkaš – Vraštil 0:3(-7,-9,-8), Haba – Farkaš 3:1(11,7,-6,7), Pavelka J. - Srníček 3:0(9,6,4), Farkaš – Pavelka J. 0:3(-7,-7,-7), Vraštil – Haba 2:3, Pavelka J. - Vraštil 3:0(9,4,2), Srníček – Farkaš 3:1(-11,8,9,9), Vtaštil – Srníček 2:3, Haba – Pavelka J. 0:3(-3,-9,-5)

Pořadí skupiny B
1. Josef Pavelka, 2. Milan Srníček, 3. Martin Haba, 4. Petr Vraštil, 5. Tibor Farkaš

Soutěž útěchy dvouher Rekreant A – Elite

Semifinále
Smíšek Jan – Farkaš 3:0 w.o., Vraštil – Dvořák D. 3:0

Finále
Smíšek Jan – Vraštil 1:3

Pořadí soutěže útěchy dvouher Rekreant A – Elite
1. Petr Vraštil (Sokol Rudná), 2. Jan Smíšek (TTC Praha), 3. Dušan Dvořák a Tibor Farkaš (TTC Praha)

Hlavní soutěž dvouher Rekreant A – Elite

Předkolo – čtvrtfinále
Srníček – Zahradník 1:3, Houček – Haba 3:1

Semifinále
Remunda – Zahradník 3:2, Pavelka J. - Houček 3:1(-6,8,11,3)

Finále
Remunda – Pavelka J. 3:1

Pořadí dvouher Rekreant A – Elite
1. Štěpán Remunda (TTC Praha), 2. Josef Pavelka (PRST: Huleš – Sentia), 3. Václav Zahradník (TTC Praha) a Jaroslav Houček (TTC Praha)

V kategorii dvouher Rekreant B – Optimum se sešlo dvanáct hráčů, kteří hráli ve dvou skupinách s postupem prvních tří. S ohledem na průměry na žebříčku kategorie A měli na hráče bohuslava Fialu ostatní hráči handicap 5 a na hráče Petra Vraštila handicap 6.

Dvouhra Rekreant B – Optimum

Skupina A
Fiala B. - Manan 3:1(9,-8,11,8), Malá B. - Kupec M. 3:2(8,-9,9,-8,10), Chládek – Smíšek Jan 0:3(-8,-3,-9), Manan – Smíšek Jan 0:3(-8,-6,-3), Kupec M. - Chládek 3:1, Fiala B. - Malá B. 3:1(9,-8,12,11), Malá B. - Manan 3:2(8,-9,4,-8,8), Chládek – Fiala B. 0:3(-9,-8,-9), Smíšek Jan – Kupec M. 3:0(3,5,4), Manan – Kupec M. 2:3(5,-5,-5,8,7), Fiala B. - Smíšek Jan 0:3(-2,-10,-8), Malá B. - Chládek 3:2(8,-7,-7,6,9), Chládek – Manan 0:3(-16,-16,-9), Smíšek Jan – Malá B. 3:1(15,12,-5,8), Kupec M. - Fiala B. 3:2(5,-8,7,-9,8)

Pořadí skupiny A
1. Jan Smíšek, 2. Bohuslav Fiala (5:4), 3. Milan Kupec (5:5), 4. Božena Malá (4:5), 5. Martin Manan, 6. Jan Chládek

Skupina B
Vraštil – Pryček 3:0(7,7,8), Poláková – Kočiščák 1:3(-9,2,-7,-6), Srníček – Buriánek 3:1(3,6,-3,3), Pryček – Buriánek 1:3(-8,8,-10,-3), Kočiščák – Srníček 0:3(-4,-5,-6), Vraštil – Poláková 3:1(7,-9,9,10), Poláková – Pryček 3:1(3,3,-6,8), Srníček – Vraštil 3:2(9,-9,8,-10,9), Buriánek – Kočiščák 1:3(9,-1,-8,-11), Pryček – Kočiščák 1:3, Vraštil – Buriánek 3:1, Poláková – Srníček 1:3(-8,9,-8,-10), Srníček – Pryček 3:0, Buriánek – Poláková 3:0(3,12,9), Kočiščák – Vraštil 1:3(-9,9,-9,-9)

Pořadí skupiny B
1. Milan Srníček, 2. Petr Vraštil, 3. Martin Kočiščák, 4. Václav Buriánek, 5. Růžena Poláková, 6. Jiří Pryček

Soutěž útěchy dvouher Rekreant B – Optimum

Předkolo – čtvrtfinále
Poláková – Chládek 3:1(11,13,-7,8), Manan – Pryček 3:0 w.o.

Semifinále
Malá B. - Poláková 0:3, Buriánek – Manan 0:3

Finále
Poláková – Manan 3:2

Pořadí soutěže útěchy dvouher Rekreant B – Optimum
1. Růžena Poláková (TTC Praha – ženy), 2. Martin Manan, 3. Božena Malá (TTC Praha – ženy) a Václav Buriánek

Hlavní soutěž dvouher Rekreant B – Optimum

Předkolo – čtvrtfinále
Vraštil – Kupec 3:0, Fiala B. - Kočiščák 3:1

Semifinále
Smíšek Jan – Vraštil 2:3, Srníček – Fiala B. 3:2

Finále
Vraštil – Srníček 1:3

Pořadí dvouher Rekreant B – Optimum
1. Milan Srníček (TTC Praha), 2. Petr Vraštil (Sokol Rudná), 3. Jan Smíšek (TTC Praha) a Bohuslav Fiala (TTC Praha)

Dvouhry Rekreant C – Standard měly namále, prože byli pouze tři zájemci, což je minimum. Nakonec se hrály systémem každý s každým dvoukolově.

Dvouhra Rekreant C – Standard

Chládek – Poláková 1:3(-4,8,-3,-9), Buriánek – Chládek 1:3(-7,-15,7,-5), Poláková – Buriánek 3:2(9,-9,9,-3,10), Chládek – Poláková 3:2(7,8,-5,-9,2), Buriánek – Chládek 0:3(-13,-5,-10), Poláková – Buriánek 1:3(-7,-10,1,-7)

Pořadí dvouher Rekreant C – Standard
1. Jan Chládek, 2. Růžena Poláková (TTC Praha – ženy), 3. Václav Buriánek


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
19.12.2018

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha