Memoriál
Svatobora Fučka se hrál za účasti dvanácti hráčů pouze v
nejsilnější kategorii Rekreant A – Elite. Hrálo se ve dvou
skupinách s postupem prvních tří.
Dvouhra
Rekreant A – Elite
Skupina
A
Filip – Koderová 3:0(6,8,10), Nemejovský – Fuček M.
2:3(-9,-8,7,4,-8), Maňas – Paroubek J. 3:1(4,-7,7,6), Koderová
– Paroubek J. 3:0(6,4,5), Fuček M. - Maňas 0:3(-1,-1,-5),
Filip – Nemejovský 3:0(6,4,8), Nemejovský – Koderová
0:3(-8,-12,-1), Maňas – Filip 0:3(-9,-7,-10), Paroubek J. -
Fuček M. 3:0(3,6,6), Koderová – Fuček M. 3:0(3,5,8), Filip
– Paroubek J. 3:1(12,14,-10,7), Nemejovský – Maňas
0:3(-5,-5,-4), Maňas – Koderová 3:0(5,6,1), Paroubek J. -
Nemejovský 3:1(4,-7,8,7), Fuček M. - Filip 0:3(-5,-2,-4)
Pořadí
skupiny A
1. Miroslav Filip, 2. Jiří Maňas, 3. Mariana Koderová, 4. Jan
Paroubek, 5. Miloslav Fuček, 6. Michal Nemejovský
Skupina
B
Haba – Houček 1:3(-9,-1,6,-10), Vandas – Fűri
3:1(-7,8,8,2), Kačerovský – Smíšek Jan 3:0(9,6,7), Houček
– Smíšek Jan 1:3(-10,9,-10,-7), Fűri – Kačerovský
1:3(-4,8,-3,-4), Haba – Vandas 2:3(-6,4,7,-8,-6), Vandas –
Houček 2:3(-7,9,12,-17,-5), Kačerovský – Haba 3:0(4,3,6),
Smíšek Jan – Fűri 3:0(11,6,8), Houček – Fűri 3:0(5,7,9),
Haba – Smíšek Jan 1:3(-4,-12,10,-9), Vandas – Kačerovský
0:3(-4,-3,-2), Kačerovský – Houček 3:1(-10,6,10,5), Smíšek
Jan – Vandas 3:0(9,11,7), Fűri – Haba 1:3(12,-10,-6,-9)
Pořadí
skupiny B
1. Zdeněk Kačerovský, 2. Jan Smíšek, 3. Jaroslav Houček, 4.
Pavel Vandas, 5. Martin Haba, 6. Sylvia Fűri
Soutěž
útěchy dvouher Rekreant A – Elite
Předkolo
– čtvrtfinále
Haba – Nemejovský 3:2, Fuček M. - Fűri 0:3
Semifinále
Paroubek – Haba 3:1, Vandas - Fűri 3:2
Finále
Paroubek J. - Vandas 3:1
Pořadí
soutěže útěchy dvouher Rekreant A – Elite
1. Jan Paroubek (TTC Praha), 2. Pavel Vandas, 3. Martin Haba
(Sokol Podolí) a Sylvia Fűri (Zelená liška)
Hlavní
soutěž dvouher Rekreant A – Elite
Předkolo
– čtvrtfinále
Smíšek Jan – Koderová 1:3, Maňas – Houček 0:3
Semifinále
Filip – Koderová 3:1, Kačerovský – Houček 3:0
Finále
Filip – Kačerovský 3:1
Pořadí
dvouher Rekreant A – Elite
1. Miroslav Filip, 2. Zdeněk Kačerovský (Sokol Středokluky),
3. Mariana Koderová (Zelená liška) a Jaroslav Houček (TTC
Praha)