Nabídka






První turnaj prvné série Grand Prix Centra zábavy vyhrál Martin Šulc

Míla

20.1.2011

Reportáže

Přečteno: 3011


Druhé výročí herny stolního tenisu Centra zábavy bylo oslaveno úvodním turnajem Grand Prix Centra zábavy, kterého se zúčastnilo 19 hráčů.


Devatenáct účastníků hrálo v prvním stupni turnaje ve čytřech skupinách s postupem prvních tří hráčů.

Skupina A
Šulc – Fuček M. 3:0(0,0,0), Pryček – Jiroušek 0:3(-4,-9,-4), Fuček M. - Jiroušek 1:3(8,-8,-9,-8), Šulc – Srníček 3:0(2,3,3), Srníček – Fuček M. 3:1(10,4,-5,0), Pryček – Šulc 0:3(-3,-1,-2), Šulc – Jiroušek 3:0(7,2,1), Srníček – Pryček 3:0(4,9,8), Pryček – Fuček M. 3:0(4,2,2), Jiroušek – Srníček 1:3(-6,6,-17,-6)

Pořadí skupiny A
1. Martin Šulc, 2. Milan Srníček, 3. Karel Jiroušek, 4. Jiří Pryček, 5. Miloslav Fuček

Skupina B
Sobota – Fiala A. 3:1, Fejks – Maňas 2:3, Fiala A. - Fejks 3:0, Morávek – Sobota 3:1, Fejks – Morávek 1:3, Maňas – Fiala A. 0:3, Morávek – Maňas 3:0, Sobota – Fejks 3:0, Maňas – Sobota 3:1, Fiala A. - Morávek 1:3

Pořadí skupiny B
1. Jiří Morávek, 2. Aleš Fiala (4:3), 3. Miroslav Sobota (4:4), 4. Jiří Maňas (3:4), 5. Michal Fejks

Skupina C
Jung – Sedmík 1:3(-8,9,-15,-5), Remunda – Poláková 3:0(10,4,6), Remunda – Jung 3:0(7,7,7), Remunda – Sedmík 3:1(-8,7,15,6), Poláková – Jung 0:3(-2,-4,-4)

Pořadí skupiny C
1. Štěpán Remunda, 2. Zdeněk Sedmík, 3. René Jung, 4. Růžena Poláková

Skupina D
Rudiš – Hadrbolec 1:3(-7,10,-9,-6), Houček - Hadač 3:2(9,-7,13,-6,9), Hadrbolec – Houček 1:3(-7,-7,6,-8), Zahradník – Rudiš 3:0(5,6,5), Houček – Zahradník 1:3(9,-7,-6,-4), Hadač – Hadrbolec 2:3(-8,-7,8,8,-10), Zahradník – Hadač 3:0(8,9,8), Rudiš – Houček 0:3(-5,-8,-15), Hadač – Rudiš 3:0(5,4,4), Hadrbolec – Zahradník 0:3(-5,-10,-7)

Pořadí skupiny D
1. Václav Zahradník, 2. Jaroslav Houček, 3. Jan Hadrbolec, 4. Emil Hadač, 5. Luboš Rudiš

Hlavní soutěž

Předkolo
Sedmík – Hadrbolec 3:1, Fiala A. - Jung 3:0, Srníček – Sobota 1:3, Houček – Jiroušek 3:1

Čtvrtfinále
Šulc – Sedmík 3:0, Zahradník – Fiala A. 1:3, Remunda – Sobota 3:0, Morávek – Houček 3:0

Semifinále
Šulc – Fiala A. 3:0, Remunda – Morávek 0:3

Finále
Šulc – Morávek 3:0

O 3. místo
Remunda – Fiala A. 3:2

O 5. až 8. místo
Sedmík – Zahradník 0:3, Sobota – Houček 3:1

O 5. místo
Zahradník – Sobota 3:0

O 7. místo
Sedmík – Houček 0:3

O 9. až 12. místo
Hadrbolec – Jung 2:3, Srníček – Jiroušek 3:2

O 9. místo
Jung R. - Srníček 0:3

O 11. místo
Hadrbolec – Jiroušek 0:3

O 13. až 19. místo
Pryček – bay, Hadač – Fejks 2:3, Poláková – Fuček M. 2:3, Maňas – Rudiš 3:0

O 13. až 16. místo
Pryček – Fejks 0:3, Fuček M. - Maňas 3:1

O 13. místo
Fejks – Fuček M. 3:2

O 15. místo
Pryček – Maňas 0:3

O 17. až 19. místo
Hadač – bay, Poláková – Rudiš 1:3

O 17. místo
Hadač – Rudiš 3:2

O 19. místo
Poláková – bay

Celkové pořadí 1. turnaje
1. Martin Šulc (Sokol Hudlice) – 200, 2. Jiří Morávek (SK Slivenec) – 150, 3. Štěpán Remunda (TTC Praha) – 100, 4. Aleš Fiala (TTC Praha) – 75, 5. Václav Zahradník (TTC Praha) – 50, 6. Miroslav Sobota (TTC Praha) – 40, 7. Jaroslav Houček (TTC Praha) – 30, 8. Zdeněk Sedmík – 20, 9. Milan Srníček – 10, 10. René Jung – 5, 11. Karel Jiroušek, 12. Jan Hadrbolec (TTC Praha), 13. Michal Fejks (Sokol Stodůlky), 14. Miloslav Fuček (TTC Praha), 15. Jiří Maňas (Sokol Nusle), 16. Jiří Pryček, 17. Emil Hadač, 18. Luboš Rudiš, 19. Růžena Poláková


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
25.05.2019

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha