Nabídka






Ctiradův Stiga turnaj v režii Pavelky, Chlumského a Junga

Míla

16.1.2011

Reportáže

Přečteno: 3099


Za účasti 26 hráčů se hrál ve třech kateghoriích Ctiradův Stiga turnaj v němž v jednotlivých kategoriích byli nejlepší Josef Pavelka, Petr Chlumský a René Jung.


V nejsilnější kategorii Rekreant A – Elite se sešlo pouze dvanáct hráčů, kteří hráli ve dvou skupinách s postupem prvních čtyř.

Dvouhra Rekreant A – Elite

Skupina A
Pavelka J. - Juna 3:0(2,8,5), Hanek – Jung R. 3:0(6,5,3), Krolop – Jansa 2:3(9,-11,7,-6,-5), Juna – Jansa 3:2(9,-11,-8,9,7), Jung R. - Krolop 0:3(-5,-7,-9), Pavelka J. - Hanek 3:1(-9,4,4,4), Hanek – Juna 0:3(-5,-5,-8), Krolop – Pavelka J. 1:3(9,-5,-4,-6), Jansa – Jung R. 3:0(2,5,6), Juna – Jung R. 3:0(5,5,8), Pavelka J. - Jansa 3:2(-5,-5,1,11,3), Hanek – Krolop 3:0(5,12,8), Krolop – Juna 3:1(-4,2,12,10), Jansa – Hanek 3:2(-12,-10,8,10,8), Jung R. - Pavelka J. 0:3(-3,-3,-3)

Pořadí skupiny A
1. Josef Pavelka, 2. Martin Juna, 3. Jiří Jansa, 4. Stanislav Hanek, 5. David Krolop, 6. René Jung

Skupina B
Kanzelsberger – Paroubek J. 3:0(4,7,6), Fiala B. - Kubeš 3:0(3,6,6), Oláh – Chlumský 3:1(9,-9,7,6), Paroubek J. - Chlumský 0:3(-4,-9,-8), Kubeš – Oláh 0:3(-4,-6,-7), Kanzelsberger – Fiala B. 2:3(5,-7,5,-9,-11), Fiala B. - Paroubek J. 3:0(6,8,7), Oláh – Kanzelsberger 2:3(-9,6,-9,5,-10), Chlumský – Kubeš 3:0(5,6,4), Paroubek J. - Kubeš 3:1(3,7,-7,8), Kanzelsberger – Chlumský 3:0(11,2,9), Fiala B. - Oláh 3:2(9,-9,9,-9,8), Oláh – Paroubek J. 3:2(9,-9,9,-9,11), Chlumský – Fiala B. 3:1(8,-9,10,9), Kubeš – Kanzelsberger 0:3(-5,-5,-7)

Pořadí skupiny B
1. Bohuslav Fiala, 2. Martin Kanzelsberger, 3. Jan Oláh, 4. Petr Chlumský, 5. Jan Paroubek, 6. Jaroslav Kubeš

Soutěž útěchy dvouher Rekreant A – Elite

Hrálo se systémem každý s každým.

Paroubek J. - Kubeš 3:0(4,8,6), Krolop – Jung R. 0:3(-7,-7,-7), Paroubek J. - Krolop 3:1(4,-4,4,4), Krolop – Kubeš 0:3(-18,-9,-1), Jung R. - Paroubek J. 0:3(-8,-4,-8), Kubeš – Jung R. 1:3(-7,9,-8,-14)

Pořadí soutěže útěchy dvouher Rekreant A – Elite
1. Jan Paroubek, 2. René Jung, 3. Jaroslav Kubeš, 4. David Krolop (SK Viktorie Ořech)

Hlavní soutěž dvouher Rekreant A – Elite

Čtvrtfinále
Pavelka J. - Chlumský 3:0(9,18,8), Kanzelsberger – Jansa 3:0, Juna – Oláh 1:3, Fiala B. - Hanek 0:3

Semifinále
Pavelka J. - Kanzelsberger 3:0(7,1,6), Oláh – Hanek 0:3

Finále
Pavelka J. - Oláh 3:0(9,7,10)

Pořadí dvouher Rekreant A:
1. Josef Pavelka (Huleš Sent. team), 2. Jan Oláh (Česká Skalice), 3. Martin Kanzelsberger (Sokol Žižkov) a Stanislav Hanek (Loko Vršovice)

Nejpočetněji byla zastoupeny dvouhry Rekreant B – Optimum, kde se sešlo 15 hráčů, kteří hráli ve třech skupinách s postupem prvních tří.

Dvouhra Rekreant B – Optimum

Skupina A
Houček – Cenek 3:0(9,2,3), Buck – Jung R. 3:0(6,8,10), Cenek – Buck 0:3, Zahradník – Houček 0:3(-10,-3,-8), Buck – Zahradník 3:0(7,7,7), Jung R. - Cenek 3:0(7,2,3), Zahradník – Jung R. 3:1(8,-9,9,6), Houček – Buck 3:0(8,10,4), Jung R. - Houček 0:3(-9,-6,-9), Cenek – Zahradník 0:3

Pořadí skupiny A
1. Jaroslav Houček, 2. Pavol Buck, 3. Václav Zahradník, 4. René Jung, 5. Michal Cenek

Skupina B
Hadač – Krolop 0:3(-4,-7,-8), Foltýn – Paroubek J. 3:2(-10,8,9,-9,9), Krolop – Foltýn 3:1(-10,5,8,7), Chlumský – Hadač 3:0(9,3,7), Foltýn – Chlumský 2:3(-9,-8,8,9,-8), Paroubek J. - Krolop 1:3, Chlumský – Paroubek J. 3:0(9,7,5), Hadač – Foltýn 1:3(8,-9,-11,-8), Paroubek J. - Hadač 3:1(-8,8,5,6), Krolop – Chlumský 3:2(-10,7,-9,8,11)

Pořadí skupiny B
1. David Krolop, 2. Petr Chlumský, 3. David Foltýn, 4. Jan Paroubek, 5. Emil Hadač

Skupina C
Sobota – Oláh 0:3, Kupec – Frýbert 0:3(-8,-8,-13), Oláh – Kupec 3:0, Remunda – Sobota 3:1, Kupec – Remunda 0:3, Frýbert – Oláh 0:3, Remunda – Frýbert 3:0(3,4,5), Sobota – Kupec 3:0, Frýbert – Sobota 0:3, Oláh – Remunda 0:3

Pořadí skupiny C
1. Štěpán Remunda, 2. Jan Oláh, 3. Miroslav Sobota, 4. Petr Frýbert, 5. Milan Kupec

Soutěž útěchy dvouher Rekreant B – Optimum

Předkolo
Frýbert – Hadač 0:3, Cenek – Kupec 0:3

Semifinále
Jung R. - Hadač 2:3, Paroubek J. - Kupec 3:1

Finále
Hadač – Paroubek J. 0:3

Pořadí soutěže útěchy dvouher Rekreant B – Optimum
1. Jan Paroubek, 2. Emil Hadač, 3. René Jung a Milan Kupec

Hlavní soutěž dvouher Rekreant B – Optimum

Předkolo
Foltýn – Sobota 1:3

Čtvrtfinále
Houček – Sobota 0:3, Chlumský – Oláh 3:2, Remunda – Buck 3:1, Krolop – Zahradník 3:0

Semifinále
Sobota – Chlumský 0:3, Remunda – Krolop 1:3

Finále
Chlumský – Krolop 3:2

Pořadí dvouher Rekreant B – Optimum
1. Petr Chlumský (TTC Praha), 2. David Krolop (SK Viktorie Ořech), 3. Miroslav Sobota (TTC Praha) a Štěpán Remunda (TTC Praha)

V dvouhrách Rekreant C – Standard se sešlo pouze šest hráčů, kteří hráli systémem každý s každým.

Dvouhra Rekreant C – Standard

Hadrbolec – Krčín 3:2(-10,12,-8,6,8), Kupec – Malá 0:3(-8,-8,-13), Vrchota – Jung R. 0:3(-10,-3,-8), Krčín – Jung R. 0:3(-6,-9,-3), Malá – Vrchota 3:1(-10,8,8,10), Hadrbolec – Kupec 2:3(8,3,-3,-14,-8), Kupec – Krčín 3:1(8,-7,9,9), Vrchota – Hadrbolec 1:3(-5,8,-8,-2), Jung R. - Malá 3:1(9,-6,7,7), Krčín – Malá 2:3(-8,-4,9,9,10), Hadrbolec – Jung R. 0:3(-2,-12,-9), Kupec – Vrchota 3:1(8,-6,10,8), Vrchota – Krčín 2:3(9,-10,-7,7,-8), Jung R. - Kupec 3:0(3,3,2), Malá – Hadrbolec 3:1(8,-8,9,9)

Pořadí dvouher Rekreant C – Standard
1. René Jung, 2. Božena Malá, 3. Milan Kupec, 4. Jan Hadrbolec (TTC Praha), 5. Jan Krčín, 6. František Vrchota

Opět se nehrála dvouhra žáků.


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
21.08.2019

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha