Vítězem Velkého Stiga sportovního dne se těsně stal Jan Krčín

12.12.2010

Reportáže

Přečteno: 4786

Velký Stiga sportovní den měl sice málo účastníků, ale byl ve znamení těsného souboje Jana Krčína s Radkem Nguyenem, který skončil rozdílem jediného bodu.

Trojboj – Velký Stiga sportovní den začal tradičně turnajem ve stolním tenisu. Při účasti pěti hráčů se hrálo systémem každý s každým.

Stolní tenis

Krčín – Šmíd 3:1(-8,7,10,9), Malý – Zahradník 3:1(-9,9,5,4), Šmíd – Malý 0:3(-4,-6,-4), Nguyen R. - Krčín 3:0(7,9,9), Malý – Nguyen R. 3:0(2,9,6), Zahradník – Šmíd 3:0(6,9,8), Nguyen R. - Zahradník 0:3(-8,-8,-7), Krčín – Malý 0:3(-4,-6,-2), Zahradník – Krčín 3:0(1,4,7), Šmíd – Nguyen 0:3(-7,-8,-7)

Pořadí dvouher stolního tenisu
1. Petr Malý, 2. Václav Zahradník, 3. Jan Krčín, 4. Radek Nguyen, 5. Karel Šmíd

Druhou disciplínou byl stolní fotbal. Po jeho rozehrání z trojboje z časových důvodů odstoupil Petr Malý, takže výsledek jeho zápasu se Zahradníkem, který vyhrál 10:9, byl nakonec anulován a další disciplíny už měly pouze čtyři účastníky.

Stolní fotbal

Krčín – Šmíd 10:5, Nguyen R. - Krčín 10:7, Zahradník – Šmíd 10:6, Nguyen R. - Zahradník 10:4, Zahradník – Krčín 4:10, Šmíd – Nguyen R. 2:10

Pořadí turnaje ve stolním fotbalu
1. Radek Nguyen, 2. Jan Krčín, 3. Václav Zahradník, 4. Karel Šmíd

Šipkový turnaj, který byl třetí poslední disciplínou probíhal ve hře 301.

Šipkový turnaj

Pořadí:
1. Jan Krčín 0, 2. Karel Šmíd 74, 3. Radek Nguyen 75, 4. Václav Zahradník 86

Do celkového pořadí se počítalo z každé kategorie za vítězství 9 bodů, za 2. místo 6 bodů, za 3. místo 4 body, za 4. místo 3 body a za 5. místo 2 body.

Celkové pořadí trojboje
1. Jan Krčín 18, 2. Radek Nguyen 17, 3. Václav Zahradník 13, 4. Karel Šmíd 10, 5. Petr Malý 6

Ceny dostali vítězové jednotlivých disciplín a první tři z celkového pořadí. Jan Krčín vyhrál hlavní cenu, kterou je kniha z nakladatelství Computer Press Napoleonské války, kterou do soutěže daroval jeden ze spolupořadatelů této akce Informační centrum oddílů a klubů.