Zveme vás na vánoční turnaje ve stolním tenisu a šachu

Míla

13.12.2010

Pozvánky

Přečteno: 4684

I o tomto předvánočním víkendu vás zveme do pražského Centra zábavy, kde na vás čekají dva vánoční turnaje pro veřejnost - v sobotu ve stolním tenisu a v neděli v šachu.

V sobotu 18. 12. 2010 vás zveme již na 2. ročník Vánočního Stiga poháru, což je turnaj dvouher stolního tenisu ve třech výkonnostních kategoriích, v kterém se hraje o medaile. Podrobnosti najdete zde.

Připomeňme si, že 1. ročník tohoto turnaje se konal v sobotu 27. 12. 2009 za účasti 38 hráčů. V kategorii Rekreant A – Elize za účasti 20 vyhráčů vyhrál Tomáš Jelínek. Na nejvyšším stupni v kategorii Rekreant B – Optimum, které se zúčastnilo 21 hráčů, stanul Martin Kanzelsberger. Kategorii Rekreant C – Standard vyhrál v konkurenci osmi hráčů Petr Chlumský.

V neděli 19. 12. 2010 pořádáme v Centru zábavy již tradiční šachový turnaj pro veřejnost. Turnaje v šachu se konají v Centru zábavy dva do roky. Na tom minulém, který byl na jaře, měla velký úspěch simultánka s Miroslavem Mikšátkem, která se konal před turnajem. Letos ji plánujeme zopakovat. Podrobnosti o turnaji najdete zde.

Centrum zábavy najdete na adrese Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, což je cca 200 m od stanice metra Křižíkova.