Nabídka






Vítězi Podzimní velké ceny Ďáblic se stali Vajda a Bednář

Míla

19.11.2022

Reportáže

Přečteno: 41


Podzimní velká cena Ďáblic je turnaj ze série Prague Region Prix pro kategorie U19 a U13. Dnes se na něm v CST Ďáblice sešlo 37 hráčů.


V kategorii U19 se sešlo celkem 13 hráčů, kteří hráli ve čtyřech skupinách s postupem prvních dvou do hlavní soutěže.

 

Skupina A

1. Michal Vajda – TTC Praha, 2. Samuel Probst – AC Sparta Praha, 3. Dana Volfová – AC Sparta Praha

Skupina B

1. Štěpán Chloupek – TJ sokol Všetaty, 2. Barbora Ševčíková – TTC Praha, 3. Vincent Kouba – AC Sparta Praha

Skupina C

1. Vojtěch Horčák – TTC Klánovice, 2. Jakub Kavala – TJ Sokol Všetaty, 3. Ivan Vobořil – AC Sparta Praha, 4. Ondřej Hrneček – TTC Praha

Skupina D

1. Jakub Šída – AC Sparta Praha, 2. Tomáš Šubert – TTC Praha, 3. Sebastian Pravda – TTC Klánovice

 

Čtvrtfinále

Vajda – Kavala 3:2(9,5,-4,-11,4), Ševčíková – Šída 3:0(8,8,9), Horčák – Probst 3:0(4,7,7), Šubert – Chloupek 1:3(-8,-7,2,-9)

 

Semifinále

Vajda – Šída 3:2(5,-5,-8,9,9), Horčák – Chloupek 3:2(-8,9,-7,8,5)

 

Finále

Vajda – Horčák 3:0(9,9,10)

 

O 3. místo

Šída – Chloupek 3:0 w.o.

 

O 5. až 8. místo

Kavala – Ševčíková 3:0(6,6,10), Probst – Šubert 1:3(-9,-9,8,-11)

 

O 5. místo

Kavala – Šubert 2:3(-6,9,-6,8,-2)

 

O 7. místo

Ševčíková – Probst 0:3(-9,-6,-8)

 

Celkové pořadí U19:

1. Michal Vajda – TTC Praha, 2. Vojtěch Horčák – TTC Klánovice, 3. Jakub Šída – AC Sparta Praha, 4. Štěpán Chloupek – TJ Sokol Všetaty, 5. Tomáš Šubert – TTC Praha, 6. Jakub Kavala – TJ Sokol Všetaty, 7. Samuel Probst – AC Sparta Praha, 8. Barbora Ševčíková – TTC Praha, 9. Ivan Vobořil – AC Sparta Praha (vítěz útěchy), 10. Ondřej Hrneček – TTC Praha (2. místo v útěše), 11. Dana Volfová – AC Sparta Praha, 12. Vincent Kouba – AC Sparta Praha, 13. Sebastian Pravda – TTC Klánovice

 

V kategorii U13 se sešlo 24 hráčů, kteří hráli v šesti skupinách s postupem prvních dvou do hlavní soutěže.

 

Skupina A

1. Filip Bednář – Kotlářka Praha, 2. Lukáš Hejda – Aero Odolena Voda, 3. František Pála – TJ Sokol Všetaty, 4. Ondřej Jelínek – TTC Praha

Skupina B

1. Prokop Janda – TTC Elizza Praha, 2. Lukáš Haničák – Aero Odolena Voda, 3. Jan Jakoubek – TTC Praha, 4. Adam Vácha – Slovan KST Bohnice

Skupina C

1. Veronika Kostlivá – TTC Praha, 2. Ondřej Skočdopole – AC Sparta Praha, 3. Alan Poles – TTC Elizza Praha, 4. Václav Knotek – TTC Praha

Skupina D

1. Pavel Frydrych – TJ Sokol Všetaty, 2. Vojtěch Bečvařík – TTC Elizza Praha, 3. Nguyen Ha Ling Phan – TJ Slavoj Praha, 4. Adam Bureš – TTC Praha

Skupina E

1. Jáchym Bašta – TTC Praha, 2. Daniel Roubal – Slovan KST Bohnice, 3. Jakub Rozsíval – AC Sparta Praha, 4. Vojtěch Groll – TTC Elizza Praha

Skupina F

1. Tomáš Hanišák – Aero Odolena Voda, 2. Dominik Navrátil – TTC Praha, 3. Vojtěch Šveňha – TTC Elizza Praha, 4. Nikola Roubalová – Slovan KST Bohnice

 

Osmifinále

Bednář – bay, Hanišák T. - Hanišák L. 3:0(5,9,6), Bašta – Skočdopole 3:0(4,3,11), Frydrych – bay, Kostlivá – bay, Hejda – Navrátil 3:1(6,-5,7,9), Roubal – Bečvařík 3:0(7,11,7), Janda – bay

 

Čtvrtfinále

Bednář – Hanišák L. 3:0(5,9,6), Bašta – Frydrych 0:3(-7,-6,-3), Kostlivá – Hejda 3:1(6,-5,7,9). Roubal – Janda 0:3(-5,-4,-6)

 

Semifinále

Bednář – Frydrych 3:1(1,3,-8,5), Kostlivá – Janda 0:3(-7,-5,-5)

 

Finále

Bednář – Janda 3:1(7,-9,8,11)

 

O 3. místo

Frydrych – Kostlivá 3:0(2,5,6)

 

O 5. až 8. místo

Haničák L. - Bašta 3:2(-9,-6,5,5,7), Hejda – Roubal 3:0(7,7,11)

 

O 5. místo

Hanišák L. - Hejda 3:0(4,4,2)

 

O 7. místo

Bašta – Roubal 3:0(10,7,9)

 

O 9. až 12. místo

Hanišák T. - Skočdopole 3:1(4,8,-9,10), Navrátil – Bečvařík 3:0(6,9,12)

 

O 9. místo

Hanišák T. - Navrátil 2:3(8,-9,-9,6,-10)

 

O 11. místo

Skočdopole – Bečvařík 0:3(-3,-8,-9)

 

Celkové pořadí U13

1. Filip Bednář – Kotlářka Praha, 2. Prokop Janda – TTC Elizza Praha, 3. Pavel Frydrych – TJ Sokol Všetaty, 4. Veronika Kostlivá – TTC Praha, 5. Lukáš Hanišák – Aero odolena Voda, 6. Lukáš Hejda – Aero Odolena Voda, 7. Jáchym Bašta – TTC Praha, 8. Daniel Roubal – Slovan KST Bohnice, 9. Dominik Navrátil – TTC Praha, 10. Tomáš Hanišák – Aero Odolena Voda, 11. Vojtěch Bečvařík – TTC Elizza Praha, 12. Ondřej Skočdopole – AC Sparta Praha, 13. Vojtěch Šveňha – TTC Elizza Praha (vítěz útěchy), 14. Jan Jakoubek – TTC Praha (2. místo v útěše), 15. František Pála – TJ Sokol Všetaty, 16. Jakub Rozsíval – AC Sparta Praha, 17. Nguyen Ha Linh Phan – TJ Slavoj Praha, 18. Ondřej Jelínek – TTC Praha, 19. Václav Knotek – TTC Praha, 20. Nikola Roubalová – Slovan KST Bohnice, 21. Vojtěch Groll – TTC Elizza Praha, 22. Alan Poles – TTC Elizza Praha, 23. Adam Vácha – Slovan KST Bohnice, 24. Adam Bureš – TTC Praha

 

Fotografie z turnaje najdete po té, co budou zpracovány na http://www.pinecvpraze.cz/foto.php. Videa z turnaje budou během tohoto a příštího týdne postupně umístěny do Youtube kanálu oddílu mládeže TTC Praha – https://www.youtube.com/channel/UCq5UeVwhy5UAOcXC1GXe2QQ.


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
08.12.2022

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha