Nabídka






Senior Cup Ďáblice 11 včera ovládl Miroslav Fiferna

Míla

13.3.2020

Reportáže

Přečteno: 125


Včerejší turnaj Senior Cupu Ďáblice 11 vyhrál Miroslav Fiferna, který v celém turnaji ztratil pouze dva sety.


Skupina A

Barotek – Fiferna 0:3(-6,-6,-5), Mačkal – Krespis 0:3(-3,-8,-8), Kros – Šimek 3:0(8,13,6), Fiferna - Šimek 3:1(5,-9,5,9), Krespis – Kros 0:3(-5,-12,-9), Barotek – Mačkal 3:0(3,4,0), Mačkal – Fiferna 0:3(-6,-6,-3), Kros – Barotek 0:3(-6,-6,-6), Šimek – Krespis 2:3(6,-9,8,-9,-7), Fiferna – Krespis 3:0(3,9,8), Mačkal – Kros 0:3(-3,-3,-8), Kros – Fiferna 0:3(-9,-3,-7), Šimek – Mačkal 3:1(9,7,-9,7), Krespis – Barotek 3:2(9,-2,9,-5,4)

 

Pořadí skupiny A

1. Miroslav Fiferna 10, 2. Martin Barotek 8 (5:3), 3. Jindřich Kros 8 (3:3), 4. Aristotelis Krespis 8 (3:5), 5. Milan Šimek 6, 6. František Mačkal 5

 

Skupina B

Kalous – Knapová 0:3(-6,-4,-5), Holzknechtová – Vojtěchovský 0:3(-7,-7,-7), Knapová – Holzknechtová 3:0(6,11,7), Žerava – Kalous 3:1(3,5,-8,5), Holzknechtová – Žerava 0:3(-10,-8,-4), Vojtěchovský – Knapová 3:0(9,14,9), Žerava – Vojtěchovský 3:0(8,6,6), Kalous – Holzknechtová, Vojtěchovský – Kalous 3:1(8,-8,4,12), Knapová – Žerava 3:1(9,-14,9,5)

 

Pořadí skupiny B

1. Miroslav Žerava 7 (4:3), 2. Vladimír Vojtěchovský 7 (3:3), 3. Irena Knapová 7 (3:4), 4. Václav Kalous 5, 5. Daniela Holzknechtová 4

 

Čtvrtfinále

Fiferna – bay, Vojtěchovský – Kros 3:0(3,5,11), Barotek – Knapová 3:1(12,6,-10,3), Žerava – bay

 

Semifinále

Fiferna – Vojtěchovský 3:0(9,7,9), Barotek – Žerava 3:2(13,-9,6,-10,8)

 

Finále

Fiferna – Barotek 3:1(5,6,-8,9)

 

O 3. místo

Vojtěchovský – Žerava 3:0(5,8,8)

 

O 5. místo

Kros – Knapová 0:3(-5,-5,-10)

 

O 7. až 11. místo

Krespis – bay, Holzknechtová – Mačkal 3:0(11,7,9), Šimek – bay, Kalous – bay

 

O 7. až 10. místo

Krespis – Holzknechtová 3:0(4,11,7), Šimek – Kalous 2:3(8,9,-7,-9,-9)

 

O 7. místo

Krespis – Kalous 3:0(7,8,3)

 

O 9. místo

Holzknechtová – Šimek 3:1(-9,7,11,6)

 

O 11. místo

Mačkal – bay

 

Pořadí Senior Cupu Ďáblice 11

1. Miroslav Fiferna, 2. Martin Barotek, 3. Vladimír Vojtěchovský, 4. Miroslav Žerava, 5. Irena Knapová, 6. Jindřich Kros, 7. Aristotelis Krespis, 8. Václav Kalous, 9. Daniela Holzknechtová, 10. Milan Šimek, 11. František Mačkal


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
03.04.2020

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha