Nabídka






Vítězi Podzimního Davis Cupu se stali Hroši

Míla

31.10.2019

Reportáže

Přečteno: 103


Při účasti osmi týmů se hrál turnaj ve dvou skupinách s postupem všech do jednoho pavouka a dohráváním o konečné pořadí.


Skupina A

 

Kubičkovi – Kbeláci 3:2

Kubíček Dominik – Husák 2:0, Kubíček Petr – Stejskal 1:2, čtyřhra 2:0, Kubíček Petr – Husák 1:2, Kubíček Dominik – Stejskal 2:0

 

Loko Vršovice – ACS 1893 3:0

Železný – Stolec Václav 2:0, Břicháček – Srazil 2:0, čtyřhra 2:1

 

Kubíčkovi – Loko Vršovice 0:3

Kubíček Dominik – Břicháček 0:2, Kubíček Petr - Železný 0:2, čtyřhra 1:2

 

Kbeláci - ACS 1893 3:0

Stejskal – Stolec 2:0, Husák – Srazil 2:0, čtyřhra 2:1

 

ACS 1893 – Kubíčkovi 0:3

Srazil – Kubíček Petr 0:2, Stolec- Kubíček Dominik 0:2, čtyřhra 0:2

 

Kbeláci – Loko Vršovice 0:3

Husák – Břicháček 0:2, Stejskal – Železný 1:2, čtyřhra 0:2

 

Pořadí skupiny A

1. Loko Vršovice 6, 2. Kubíčkovi 5, 3.Kbeláci 4, 4. ACS 1893 3

 

Hroši – Hobíci 3:0

Flekač – Kirakovjan 2:0, Počta – Malá 2:0, čtyřhra 2:0

 

Kotlářka – Hroši 0:3

Kuboš – Počta 0:2, Míchalachi – Flekač 0:2, čtyřhra 0:2

 

Hroši – Orion 3:0

Flekač – Kudláček 2:0, Počta – Ševčík 2:0, čtyřhra 2:0

 

Hobíci – Orion 3:0

Kirakovjan – Kudláček 2:0, Malá – Ševčík 2:0, čtyřhra 2:0

 

Kotlářka – Hobíci 3:0

Kuboš – Malá 2:1, Míhalachi – Kirakovjan 2:0, čtyřhra 2:1

 

Orion – Kotlářka 0:3

Ševčík – Míhalachi 0:2, Kudláček – Kuboš 0:2, čtyřhra 0:2

 

Pořadí skupiny B

1.Hroši 6, 2. Kotlářka 5, 3. Hobíci 4, 4. Orion 3

 

Čtvrtfinále

 

Kubíčkovi – Hobíci 3:2

Kubíček Petr – Kirakovjan 0:2, Kubček Dominik – Malá 2:0, čtyřhra 1:2, Kubíček Dominik – Kirakovjan 2:1, Kubíček Petr – Malá 2:0

 

Kbeláci – Kotlářka 0:3

Husák – Míhalachi 0:2, Stejskal – Kuboš 0:2, čtyřhra 0:2

 

ACS 1893 – Hroši 0:3

Srazil – Počta 0:2, Stolec – Flekač 0:2, čtyřhra 0:2

 

Loko Vršovice – Orion 3:0

Železný – Ševčík 2:0, Břicháček – Koudelka 2:0, čtyřhra 2:0

 

Semifinále

 

Loko Vršovice – Kotlářka 3:1

Železný -Kuboš 1:2, Břicháček – Míchalachi 2:1, čtyřhra2:0, Břicháček – Kuboš 2:1, Železný – Míhalachi 2:1

 

Kubíčkovi – Hroši 0:3

Kubíček Petr – Flekač 0:2, Kubíček Dominik – Počta 0:2, čtyřhra 0:2

 

Finále

 

Loko Vršovice – Hroši 0:3

Železný – Flekač 0:2, Břicháček – Počta 1:2, čtyřhra 0:2, Břicháček – Flekač 1:2, Železný – Počta 0:2

 

O 3.místo

 

Kotlářka – Kubíčkovi 3:1

Míhalachi -Kubíček Petr 2:0, Kuboš – Kubíček Dominik 0:2, čtyřhra 2:0, Kuboš – Kubíček Petr 2:0, Míhalachi – Kubíček Dominik 0:2

 

O 5. až 8.místo

 

Orion – Kbeláci 1:3

Kudláček – Husák 2:0, Ševčík - Stejskal 0:2, čtyřhra 0:2, Ševčík – Husák 1:2

 

Hobíci -ACS 1893 3:0 w.o.

 

O 5. místo

 

Kbeláci – Hobíci 1:3

Husák – Kirakovjan 0:2, Stejskal – Malá 2:1, čtyřhra 1:2, Stejskal – Kirakovjan 0:2, Husák – Malá 2:0

 

Celkové pořadí turnaje

1. Hroši (Tomáš Počta a Tomáš Flekač), 2. Loko Vršovice (David Břicháček a Miroslav Železný), 3. Kotlářka (Filip Kuboš a Marek Míchalachi), 4. Kubíčkovi (Dominik Kubíček, Petr Kubíček), 5. Hobíci (Milan Kirakovjak a Petra Malá), 6. Kbeláci (Pavel Stejskal a Martin Husák), 7. Oroin (František Kudláček, Václav Ševčík), 8. ACS 1893 (Václav Stolec a Jaroslav Srazil)

Volba jednoho pavouka byla z důvodu, že nebylo podle čeho nasazovat a tak měl i tým z případné silné skupiny šanci si vybojovat postup aspoň do semifinále.


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
19.11.2019

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha