Nabídka


Jarní turnaje dvouher pro rekreační hráče

Míla

7.5.2019

Pozvánky

Přečteno: 193


Turnaje pro rekreační hráče Grand Prix CST Ďáblice pokračují i po dvou sériích akorát v trochu jiné jarní podobě.


Zveme vás na Grand Prix CST Ďáblice Jarní 1, který se koná v neděli 12. 5. 2019 od 14 hodin. Turnaj navazuje na sérii turnajů Hrand Prix CST Ďáblice. Jaaé jsou rozdíly a jaké změny oproti sérii turnajů Grand Prix CST Ďáblice?

 

1. Jde o samostatné turnaje, které nejsou řazeny do sérií.

 

2. Zůstává podmínka ELO ST do hodnoty 1.100 nebo rekreační hráč, který ale nehraje výkonnostní rekreační soutěže jako např. PRST ve vyšších třídách. I u rekreačních hráčů by měla být úroveň do 1.000 ELO, proto rekreačním hráčů,m přidělujeme tzv. pseoudoelo, pokud porazí registrovaného hráče, který ELO má.

 

3. Startovné pro předem přihlášené je 120,-- Kč, pro přímo příchozí 150,-- Kč.

 

4. Pokud není na turnaj do večera předchozího dne přihlášeno alespoň pět hráčů, bude turnaj zrušen. Případné zrušení bude provedeno v den turnaje do deseti hodin. Proto se na turnaje včas hlaste, protože při hlášení na poslední chvíli se požadovaný počet hráčů nesejde a turnaj se nebude konat.

 

5. Další Grand Prix CST Jarní turnaje budou vyhlašovány na zkoušku. Pokud budou převažovat zrušené turnaje, bude tato jarní a následně letní aktivita zastavena a turnaje pro rekreační hráče budou pokračovat až 3. sérii turnajů Grand Prix CTS Ďáblice od půlky září 2019.


Sdílet na FacebookuZpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
21.08.2019

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha