Nabídka






O tituly se rozdělili Košacký s Kubíčkem

Míla

4.5.2019

Reportáže

Přečteno: 59


Finálový turnaj VC CST Ďáblice mládeže vyhrál v obou kategoriích Adam Košacký. což mu v kategorii staršího žactva stačilo na celkové vítězství. V kategorii dorostu ale o sto bodů zaostal za Dominikem Kubíčkem.


Finálový turnaj se hrál dvoustupňově pouze v kategorii dvouher. V prvním stupni se hrálo ve dvou osmičlenných skupin, z nichž hráči postoupili do čtyř pavouků o 1. až 4. místo, 5. až 8. místo, 9. až 12. místo a 13. až 16. místo.

 

Skupina A

Kubíček – Kahoun 3:0(4,4,2), Bláha – Makara M. 0:3(-8,-5,-12), Vajda – Pešl 0:3(-8,-8,-8), Jablončík – Krojidlo 3:1(7,4,-9,6),

Kahoun – Krojidlo 3:1(-8,1,3,8), Pešl – Jablončík 1:3(-6,10,-7,-10), Makara M. - Vajda 3:0(3,1,4), Kubíček – Bláha 3:1(8,-6,1,8),

Bláha – Kahoun 3:0(3,9,4), Vajda – Kubíček 0:3(-4,-1,-2), Jablončík – Makara M. 0:3(-9,-6,-10), Krojidlo – Pešl 3:2(-5,-9,9,8,8),

Kahoun – Pešl 3:0(6,9,4), Makara M. - Krojidlo 3:0(11,3,9), Kubíček – Jablončík 3:1(4,-8,5,5), Bláha – Vajda 3:0(4,10,10),

Vajda – Kahoun 1:3(-6,-7,9,-6), Jablončík – Bláha 0:3(-9,-5,-7), Krojidlo – Kubíček 0:3(-7,-6,-7), Pešl – Makara M. 0:3(-4,-8,-9),

Kahoun – Makara M. 0:3(-6,-5,-10), Kubíček – Pešl 3:0(7,2,4), Bláha – Krojidlo 3:0(5,5,8), Bajda – Jablončík 0:3-10,-10,-5),

Jablončík – Kahoun 2:3(-9,-9,2,2,-7), Krojidlo – Vajda 3:0(4,9,10), Pešl – Bláha 0:3(-8,-8,-11), Makara M. - Kubíček 3:1(8,8,-9,10)

 

Pořadí skupiny A

1. Michal Makara – STC Slaný, 2. Dominik Kubíček – Kotlářka, 3. Matěj Bláha – TSM Kladno, 4. Josef kahoun – Sokolo Louňovice p. Blaníkem, 5. Tomáš Jablonbčík – TJ Sokol Všetaty, 6. Jan Krojidlo – TJ Neratovice, 7. Dominik Pešl – TJ Sokol Všetaty, 8. Michal vajda – TTC Praha

 

Skupina B

Košacký – Lindr 3:0(7,1,4), Slavíček – Plíšek 2:3(10,9,-4,-4,-2), Míhalachi – Kopecký 3:0(3,4,12), Makara J. - Čábela 3:0(5,5,6),

Lindr – Čábela 3:0(9,2,6), Kopecký – Makara J. 0:3(-7,-5,-6), Plíšek – Míhalachi 3:2(9,4,-8,-7,10), Čábela – Kopecký 3:2(-5,-4,11,6,5),

Lindr – Kopecký 3:1(-10,12,4,9), Plíšek – Čábela 3:0(1,5,2), Košacký – Makara J. 3:0(5,9,7), Slavíček – Míhalachi 1:3(-5,-3,6,-11),

Míhalachi – Lindr 3:0(3,5,5), Makara J. - Slavíček 3:0(7,2,4), Čábela – Košacký 1:3(-9,-9,8,-7), Kopecký – Plíšek 0:3(-6,-4,-5),

Lindr – Plíšek 0:3(-2,-2,-7), Košacký – Kopecký 3:1(-10,6,8,2), Slavíček – Čábela 3:0(3,3,8), Míhalachi – Makara J. 1:3(6,-7,-11,-5),

Makara J. - Lindr 3:0(4,6,3), Čábela – Míhalachi 0:3(-6,-5,-5), Kopecký – Slavíček 1:3(8,-8,-6,-5), Plíšek -Košacký 1:3(-6,-11,11,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Jakub Makara – STC Slaný, 3. Jan Plíšek – ST Benešov, 4. Marek Míhalachi – Kotlářka, 5. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 6. Filip Lindr – TJ Neratovice, 7. Filip Čábela – TTC Praha, 8. Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty

 

O 1. až 4. místo

 

Semifinále

Makara M. – Makara J. 1:3(-9,-5,6,-7), Kubíček – Košacký 0:3(-4,-9,-6)

 

Finále

Makara J. - Košacký 2:3(7,3,-6,-7,-6)

 

O 3. místo

Makara M. – Kubíček 3:1(-7,7,7,3)

 

O 5. až 8. místo

 

Bláha – Míhalachi 3:2(-8,9,9,-7,7), Kahoun – Plíšek 0:3(-5,-4,-7)

 

O 5. místo

Bláha – Plíšek 0:3(-11,-8,-7)

 

O 7. místo

Míhalachi – Kahoun 3:0(13,7,9)

 

O 9. až 12. místo

 

Jablončík – Lindr 3:0(7,7,10), Krojidlo – Slavíček 2:3(-7,6,-4,9,-9)

 

O 9. místo

Jablončík – Slavíček 1:3(2,-7,-8,-10)

 

O 11. místo

Lindr – Krojidlo 2:3(3,8,-3,-5,-5)

 

O 13. až 15. místo

 

Pešl – Kopecký 3:2(-8,8,-8,5,4), Vajda – Čábela 1:3(-11,9,-8,-10)

 

O 13. místo

Pešl – Čábela 3:0(9,3,6)

 

O 15. místo

Kopecký – Vajda 3:2(8,9,-7,-9,5)

 

Pořadí dvouhry dorostu TOP 16

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Jakub Makara – STC Slaný, 3. Michal Makara – STC Slaný, 4. Dominik Kubíček – Kotlářka, 5. Jan Plíšek – ST Benešov, 6. Matěj Bláha – TSM Kladno 7. Marek Míhalachi – Kotlářka, 8. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 9. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 10. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 11. Jan Krojidlo – TJ Neratovice, 12. Filip Lindr - TJ Neratovice, 13. Dominik Pešl – TJ Sokol Všetaty, 14. Filip Čábela – TTC Praha, 15. Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty, 16. Michal Vajda – TTC Praha

 

Pořadí staršího žactva TOP 16

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Jakub Makara – STC Slaný, 3. Dominik Kubíček – Kotlářka, 4. Marek Míhalachi – Kotlářka, 5. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 6. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 7. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 8. Jan Krojidlo – TJ Neratovice, 9. Filip Lindr - TJ Neratovice, 10. Filip Čábela – TTC Praha, 11. Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty, 12. Michal Vajda – TTC Praha

 

Konečné pořadí dvouhry dorostu VC CST Ďáblice

1. Dominik Kubíček – Kotlářka 11.800, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice 11.700, 3. Michal Makara – STC Slaný 10.700, 4. Jan Plíšek – ST Benešov 10.400, 5. Jakub Makara – STC Slaný 8.800, 6. Matěj Bláha – TSM Kladno 7.600, 7. Marek Míhalachi – Kotlářka 6.600, 8. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem 5.900, 9. Jan Krojidlo – TJ Neratovice 5.500, 10. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty 5.200, 11. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice 4.600, 12. Dominik Pešl – TJ Neratovice 4.150, 13. Jan Slavíček – Slavoj Praha 3.900, 14. Filip Čábela – TTC Praha 3.780, 15. Filip Lindr – TJ Neratovice 3.600, 16. Michal Vajda – TTC Praha 3.340, 17. Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty 3.120, 18. Adam Vítek – TJ Neratovice 2.900, 19. Pavel Hurdálek – TJ Neratovice 2.600, 20. David Kreuzer – TTC Praha 2.600, 21. Pavel Jirásek – Kotlářka 2.500, 22. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty 2.400, 23. Jan Keberle – Danymo Nelahozeves 1.900, 24. Adéla Kůsová – TJ Sokool Všetaty 1.800, 25. Samuel Žitník – TJ Neratovice 1.800, 26. Pavel Beneš – TJ Neratovice 1.650, 27. Lukáš Budínský – TTC Praha 1.401, 28. Filip Kuboš – Kotlářka 1.400, 29. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 1.300, 30. Michal Barták – Slovan Bohnice 1.300, 31. Tobiáš Zahálka – SK Vršovice 950, 32. Julie Vaněčková – Stadion Žižkov 900, 33. Pavel Plíšek – ST Benešov 800, 34. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný 701, 35. Kristián Hus 700, 36. Hana Rektorysová – Sparta Praha 500, 37. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 420, 38. - 39. Jindřich Keberle – Dynamo Nelahozeves a Tadeáš Turek – SK Vršovice oba 400, 40. Adéla Hutláková – Lyčkárna 250, 41. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty 220, 42. Yinuo Hu – Lyčkárna 200, 43. Matyáš Solčáni – TSM Kladno 160, 44. Kristián Stojka _ TTC Praha 150, 45. David Šafránek – Lyčkárna 100, 46. Kryštof Kittler – Lyčkárna 80, 47. Soňa Trnková – TJ Sokol Všetaty 60, 48. Matěj Kulíšek – TJ Sokol Všetaty 50, 49. - 50. Mark Halych a Tomáš Máca oba 1

 

Konečné pořadí dvouhry staršího žactva VC CST Ďáblice

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 12.200, 2. Dominik Kubíček – Kotlářka 12.000, 3. Jakubb Makara – STC Slaný 9.600, 4. Marek Míhalachi – Kotlářka 8.300, 5. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem 7.600, 6. Jam Krojidlo – TJ Neratovice 7.100, 7. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty 6.700, 8. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice 5.900, 9. Filip Čábela – TTC Praha 5.300, 10. Filip Lindr – TJ Neratovice 5.100, 11. Jan Slavíček – Slavoj Praha 4.900, 12. Michal Vajda – TTC Praha 4.900, 13. Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty 4.800, 14. Adam Vítek – TJ Neratovice 4.100, 15. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty 3.600, 16. Pavel Jirásek – Kotlářka 3.500, 17. Pavel Hurdálek – TJ Neratovice 3.000, 18. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty 2.600, 19. Lukáš Budínský – TTC Praha 2.600, 20. Samuel Žitník – TJ Neratovice 2.500, 21. Pavel Beneš – TJ Neratovice 1.400, 22. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný 2.100, 23. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 1.700, 24. Tobiáš Zahálka – SK Vršovice 1.600, 25. Julie Vaněčková – Stadion Žižkov 1.300, 26. Pavel Plíšek – ST Benešov 1.200, 27. Hana Rektorysová – Sparta Praha 1.100, 28. Kristián Hus 1.000, 29. Jindřich Kebrle – Dynamo Nelahozeves 900, 30. Tadeáš Turek – SK Vršovice 800, 31. Lukáš Máca 700, 32. Marek Přibyl – TJ Neratovice 600, 33. Adéla Hutláková – Lyčkárna 500, 34. Yinuo Hu – Lyčkárna 400, 35. - 36. Matyáš Solčáni – TSM Kladno a Kristián Stojka – TTC Praha oba 350, 37. David Šafránek – Lyčkárna 300, 38. Kryštof Kittler – Lyčkárna 250, 39. Soňa Trnková – TJ Sokol Všetaty 200, 40. Matěj Kulíšek – TJ Sokol Všetaty 150, 41. Mark Halych 1

 

Konečné pořadí čtyřher VC CST Ďáblice dorostu

1. Michal Makara (STC Slaný) 9.700, 2. Dominik Kubíček (Kotlářka) 9.600, 3. Adam Košacký (Slovan Bohnice) 9.500, 4. Jan Plíšek (ST Benešov) 9.100, 5. Jakub Makara (STC Slaný) 7.800, 6 Matěj Bláha (TSM Kladno) 7.200. 7. Marek Mihalachi (Kotlářka) 6.900, 8. Josef Kahoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem) 6.500, 9. Adam Vítek (TJ Neratovice) 5.800, 10. Michal Vajda (TTC Praha) 5.400, 11. Dominik Pešl (TJ Sokol Všetaty) 5.100, 12. Tomáš Jablončík (TJ Sokol Všetaty) 5.000, 13. až 14. Pavel Jirásek (Kotlářka) a Ondřej Lhotka (TTC Klánovice) oba 4.800, 15. Jan Krojidlo (TJ Neratovice) 4.500, 16. Filip Lindr (TJ Neratovice) 4.100, 17. Jan Slavíček (Slavoj Praha) 3.400, 18. Lucie Bartoníčková (TJ Sokol Všetaty) 3.301, 19. až 20. Lukáš Budínský (TTC Praha) a Václav Kopecký (TJ Sokol Všetaty) oba 3.000, 21. až 22. Tobiáš Zahálka (SK Vršovice) a Pavel Hurdálek (TJ Neratovice) oba 2.900, 23. Filip Čábela (TTC Praha) 2.400, 24. Pavel Plíšek (ST Benešov) 2.000, 25. až 27. Jan Kebrle, Jindřich Kebrle (oba Dynamo Nelahozeves) a Samuel Žitník (TJ Neratovice) všichni 1.800, 28. až 30. Michal Barták, Jonáš Moláček (oba Slovan Bohnice) a Adéla Kůsová (TJ Sokol Všetaty) všichni 1.701, 31. Adam Obrhel (Slovan Bohnice) 1.700, 32. Filip Kuboš (Kotlářka) 1.600, 33. až 34. Pavel Beneš (TJ Neratovice) a Kristián Hus a oba 1.500, 35. až 36. David Kreuzer (TTC Praha) a Matyáš Solčáni (TSM Kladno) a oba 1.400, 37. Matěj Kulíšek (TJ Sokol Všetaty) 1.300, 38. Tadeáš Turek (SK Vršovice) 1.200, 39. až 40. Adéla Hutláková a Kryštof Kittler (oba Lyčkárna) oba 1.100, 41. až 42. Antonín Slavík a David Šafránek (oba Lyčkárna) oba 900

 

Konečné pořadí čtyřher VC CST Ďáblice staršího žactva

1. Adam Košacký (Slovan Bohnice) 10.000, 2. Josef Kahoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem) 7.600, 3. Michal Vajda (TTC Praha) 6.500, 4. až 5. Dominik Kubíček a Pavel Jirásek (oba Kotlářka) oba 5.700, 6. Ondřej Lhotka (TTC Klánovice) 5.600, 7. Tomáš Jablončík (TJ Sokol Všetaty) 5.500, 8. Jan Krojidlo (TJ Neratovice) 5.400, 9. Filip Lindr (TJ Neratovice) 5.100, 10. Jan Slavíček (Slavoj Praha) 3.800, 11. Lucie Bartoníčková (TJ Sokol Všetaty) 3.701, 12. Lukáš Budínský (TTC Praha) 3.500, 13. až 14. Václav Kopecký (TJ Sokol Všetaty) a Pavel Hurdálek (TJ Neratovice) oba 3.400, 15. Filip Čábela (TTC Praha) 3.000, 16. až 17. Adam Obrhel (Slovan Bohnice) a Marek Míhalachi (Kotlářka) oba 2.000, 18. Pavel Beneš (TJ Neratovice) 1.900, 19. Kristián Hus 1.800, 20. Matěj Kulíšek (TJ Sokol Všetaty) 1.600, 21. až 22. Tadeáš Turek a Tobiáš Zahálka (oba SK Vršovice) oba 1.500, 23. až 24. Kryštof Kittler a Adéla Hutláková (oba Lyčkárna) oba 1.400, 25. až 26. Antonín Slavík a David Šafránek (oba Lyčkárna) oba 1.300, 27. Adéla Kůsová (TJ Sokol Všetaty) 1

 

Hráč Adam Vítek – TJ Neratovice s 6.900 body, který by jinak byl na 3. místě si dle bohu 20 rozpisu turnaje nedomluvil převzetí ceny a cenu nepřevzal při vyhlašování a proto je vyřazen z pořadí a cena přechází na hráče, který byl původně na 4. místě a následně se posouvá i pořadí dalších míst.

 

Velká cena CST Ďáblice bude pokračovat v sobotu 18. 5. 2019 finálovým turnajem TOP 16 mladšího žactva. Uzávěrka přihlášek je do 9. 5. 2019, po té budou povoláni náhradníci. Pokud bude i přes to málo hráčů, může pořadatel vyhlásit i divoké karty, pro hráče, kteří turnaj dosud nehráli, ale chtěli by se finálového turnaje zúčastnit.


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
25.05.2019

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha