Nabídka






Vítězem Senior Cupu Ďáblice 2 se stal Pavel May

Míla

2.4.2019

Reportáže

Přečteno: 70


Ve čtvrtek 28. 3. 2019 se hrál za účasti 13 hráčů další vyrovnaný turnaj pro seniory. Tentokrát vyhrál Pavel May.


Skupina A

Adámek – Hladišová 3:0(7,1,4), Richter – Kopta 0:3(-9,-12,-7), Hladišová – Kopta 2:3(8,7,-9,-9,-9), Adámek – Richter 3:0(5,7,10), Richter – Hladišová 3:0(5,1,1), Kopta – Adámek 0:3(-8,-8,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Miroslav Adámek – Sokol Nusle 6, 2. Vladimír Kopta – Sokol Otradovice 5, 3. Jan Richter – Sokol Otradovice 4, 4. Eva Hladišová 3

 

Skupina B

Svojítková – Staněk 2:3(-12,-7,6,7,-7), Hanousek – Barotek 0:3(-3,-5,-5), Staněk – Hanousek 3:1(6,4,-7,3), May – Svojítková 3:0(4,3,5), Hanousek – May 0:3(-7,-8,-3), Barotek – Staněk 3:1(4,-11,15,7), May – Barotek 3:1(10,-1,2,7), Svojítková – Hanousek 1:3(6,-8,-9,-7), Barotek – Svojítková 3:0(3,6,8), Staněk – May 0:3(-3,-9,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Pavel May – Sokol Otradovice 8, 2. Martin Barotek 7, 3. Václav Staněk – KST OBO Praha 6, 4. Pavel Hanousek 5, 5. Marie Svojítková 4

 

Skupina C

Krupa – Tyl 3:0(4,5,8), Tonar – Žerava 1:3(-6,-6,6,-8), Tyl – Žerava 2:3(8,-4,-8,9,-5), Krupa - Tonar 3:2(-6,6,-8,6,7), Tonar – Tyl 3:0(7,10,8), Žerava – Krupa 0:3(-4,-6,-11)

 

Pořadí skupiny C

1. Zdeněk Krupa – Slovan Svoboda 6, 2. Miroslav Žerava – SANK Běchovice 5, 3. Josef Tonar – Sokol Otradovice 4, 4. Václav Tyl 3

 

Předkolo

Staněk – Tonar 1:3(6,-4,-9,-6)

 

Čtvrtfinále

Adámek – Barotek 1:3(-7,-7,10,-9), Richter – Žerava 0:3(-6,-6,-8), Krupa – Kopta 3:0(11,6,10), Tonar – May 1:3-7,11,-5,-8)

 

Semifinále

Barotek – Žerava 3:1(8,-11,8,6), Krupa – May 0:3(-10,-8,-8)

 

Finále

Barotek – May 1:3(-8,-7,6,-9)

 

O 3. místo

Žerava – Krupa 1:3(-8,-8,10,-7)

 

O 5. až 8. místo

Adámek – Richter 0:3 w.o., Kopta – Tonar 2:3(-5,7,7,-7,-9)

 

O 5. místo

Richter – Tonar 0:3 w.o.

 

O 7. místo

Adámek – Kopta 0:3 w.o.

 

Předkolo útěchy

Tyl – Staněk 0:3(-5,-6,-8)

 

Útěcha – 9. až 12. místo

Hladišová – Svohjítková 0:3(-10,-8,-0), Staněk – Hanousek 3:0(5,4,9)

 

Útěcha – finále (o 9. místo)

Svojítková – Staněk 2:3(-10,-8,3,4,-6)

 

O 11. místo

Hladišová – Hanousek 3:0(9,9,9)

 

Pořadí Senior Cupu Ďáblice 2

1. Pavel May – Sokol Otradovice, 2. Martin Barotek, 3. Zdeněk Krupa – Slovan Svoboda, 4. Miroslav Žerava – SANK Běchovice, 5. Josef Tonar – Sokol Otradovice, 6. Jan Richter – Sokol Otradovice, 7. Vladimír Kopta – Sokol Otradovice, 8. Miroslav Adámek – Sokol Nusle, 9. Václav Staněk – KST OBO Praha, 10. Marie Svojítková, 11. Eva Hladišová, 12. Pavel Hanousek, 13. Václav Tyl

 

Příští Senior Cup Ďáblice 3 je naplánován na čtvrtek 25. 4. 2019 od 10 hodin. Doufáme, že všichni hráči přijdou včas, aby turnaj začal opravdu na čas, protže nyní odešli tři spěchající hráči dříve a své zápasy kontumovali, což je škoda.


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
20.04.2019

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha