Nabídka


Pozvánka na již třetí Ples stolních tenistů

Míla

8.2.2019

Pozvánky

Přečteno: 293


Zveme vás na již třetí Ples stolních tenistů, který pořádá TJ Stolní tenis Praha, z.s společně s TTC Praha – KST, z.s. ve spolupráci s Městskou částí Praha Ďáblice pod záštitou Pražského svazu stolního tenisu.


Ples stolních tenisů se koná v sobotu 23. 3. 2019 od 19.00 hodin v Centru Ďáblice – sokolovně, Kokořínská 204/28, Praha 8 – Ďáblice. K tanci a poslechu bude hrát kapela Byzoni. Na programu plánujeme vedle tomboly i rozhovory s osobnostmi a různé soutěže.

 

Na ples zveme extraligové hráče KT Praha Milana Orlowského, Jindřicha Panského, Tomáše Pavelku, Bohumila Vožického a Tomáše Havlíka. Pozván je i Jaroslav Staněk. Ples podporuje i STENMARKETING – Vše na stolní tenis, který dodá ceny do tomboly.

 

TTC Praha pro vás opět připraví fotovýstavku. Ta bude tentokrát zaměřena na 10. výročí oddílu mládeže a na 10. výročí registrovaného oddílu.

 

Záštitu nad plesem opět převzal Pražský svaz stolního tenisu, který také dodá několik cen do tomboly. TJ Stolní tenis Praha je hlavním organizátorem plesu, který zajišťuje veškeré provozní a technické záležitosti plesu. Ples se koná ve spolupráci s Městskou částí Praha Ďáblice.

 

Vstupenky je možno kupovat v předprodeji od 15.2. 2019 na těchto místech.

  1. v baru Centra Ďáblice, Kokořínská 204/28

  2. v KC Vlna, Osinalická 1069/26, Praha 8

  3. na internetu na www.centrumdablice.cz/predprodej.

Cena vstupenek v předprodeji je 200,-- Kč, na místě 250,-- Kč.


Sdílet na FacebookuZpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
21.08.2019

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha