Nabídka






Výsledky Podzimního turnaje mládeže

Míla

13.11.2018

Reportáže

Přečteno: 65


Zde je pokračování výsledků dlouhého turnaje, které se nevešly do předchozího článku.


Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Valentová, Kolářová – Makara, Makarová 1:2(-7,13,-9), Elicer, Kasner – Curtys, Krutilková 2:0(6,4), Plíšek, Kahoun – Průcha, Chmelík 2:0(8,4), Bartoníčková, Jablončík – Kůsová, Přibyl 0:2(-10,-7)

 

Semifinále

Makara, Makarová – Elicer, Kasner 1:2(7,-8,-9), Plíšek, Kahoun – Kůsová, Přibyl 2:1(-14,11,7)

 

Finále

Elicer, Kasner – Plíšek, Kahoun 2:1(9,6)

 

O 3. místo

Makara. Makarová – Kůsová, Přibyl 2:1(-9,1,5)

 

O 5. až 8. místo

Valentová, Kolářová – Curtys, Krutilková 2:0(1,3), Průcha, Chmelík – Bartoníčková, Jablončík 0:2(-6,-5)

 

O 5. místo

Valentová, Kolářová – Bartoníčková, Jablončík 2:0(8,3)

 

O 7. místo

Curtys, Krutilková – Průcha, Chmelík 2:0(6,8)

 

Pořadí čtyřhry

1.Lukáš Elicer a Vít Kasner (oba STC Slaný), 2. Pavel Plíšek (ST Benešov) a Josef Kahoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem), 3. Jakub Makara a Tereza Makarová (oba STC Slaný), 4. Marek Přibyl a Adéla Kůsová (oba TJ Sokol Všetaty), 5. Linda Kolářová a Klára Valentová (obě TJ Sokol Český Brod), 6. Tomáš Jablončík a Lucie Bartoníčková (oba TJ Sokol Všetaty), 7. Samuel Floyd Curtys (STC Slaný) a Michaela Krutilková (TTC Praha), 8. Alexandr Průcha a Vilém Chmelík (oba TTC Praha)

 

Pořadí VC CST Ďáblice dvouher po 2. turnaji

1. - 2. Linda Kolářová a Klára Valentová (obě TJ Sokol Český Brod) obě 3.500, 3. Tomáš Jablončík TJ Sokol Všetaty 3.200, 4. - 5. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty a Josef Kahou – Sokol Louňovice p. Blaníkem oba 2.600, 6. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty 2.400, 7. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný 2.300, 8. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty 2.200, 9. Pavel Plíšek – ST Benešov 2.000, 10. Jakub Makara – STC Slaný 1.900, 11. Lukáš Elicer – STC Slaný 1.800, 12. Vít Kasner – STC Slaný 1.700, 13. - 14. Martin Bradáček – TTC Praha a Tereza Makarová – STC Slaný oba 1.200, 15. Alexandr Průcha – TTC Praha 1.100, 16. Lukáš Kunhel – TTC Klánovice 700, 17. Michaela Krutilková – TTC Praha 500, 18. - 19. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice a Vilém Chmelík – TTC Praha oba 1

 

Pořadí VC CST Ďáblice čtyřher po 2. turnaji

1. - 2. Marek Přibyl a Adéla Kůsová – oba TJ Sokol Všetaty oba 3.700, 3. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem 3.600, 4. - 5. Linda Kolářová a Klára Valentová – obě TJ Sokol Český Brod obě 3.500, 6. - 7. Tomáš Jablončík a Lucie Bartoníčková – oba TJ Sokol Všetaty oba 3.300, 8. - 9. Lukáš Elicer a Vít Kasner – oba STC Slaný oba 2.000, 10. Pavel Plíšek – ST Benešov 1.900, 11. - 12. Jakub Makara a Tereza Makarová – oba STC Slaný oba 1.800, 13. Martin Bradáček – TTC Praha 1.700, 14. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný 1.401, 15. Michaela Krutílková – TTC Praha 1.400, 16. - 17. Alexandr Průcha a Vilém Chmelík – oba TTC Praha oba 1.300, 18. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice 1

 

Kompletní výsledky mladšího žactva najdete zde.

 

Třetím turnajem Velké ceny CST Ďáblice bude v sobotu 8. 12. 2018 Grand Prix TTC Praha. Dopolední kategorie nejmladšího a staršího žactva a a dorostu budou opět od devíti hodin, přičemž prezence bude končit v 8.30 hodin, ale odpolední kategorie mladšího žactva bude posunuta až na 15 hodin (prezence do 14.30 hodin, v případě skluzu dopoledních kategorií bude posunuta).


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
19.12.2018

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha