Nabídka






Podzimní turnaj mládeže s rekordní účastí

Míla

13.11.2018

Reportáže

Přečteno: 66


Čtyřicet devět hráčů se sešlo v sobotu 10. 11. na podzimním turnaji, z toho šest jich hrálo dopolední i odpolední kategorii.


V obou dopoledních kategoriích se hrály v dvouhrách skupiny na dva vítězné sety, hlavní soutěž na tři vítězné sety. Dohrávání o pořadí o 1. až 8. místo na tři vítězné sety, dohrávání o další pořadí na dva vítězné sety a všechny čtyřhry na dva vítězné sety. V odpolední kategorii, která začala s velkým zpožděním se hrály dvouhry ve skupinách na tři vítězné sety, hlavní soutěž na tři vítězné sety včetně dohrávek o pořadí na 1. až 8. místě. Dohrávky o nižší pořadí se hrály na dva vítězné sety, stejně jako čtyřhry.

 

Nejmladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Kasner – Horčák V. 2:0(10,6), Šubert – Toužimslá R. 0:2(-8,-8), Horčák V. - Toužimská R. 1:2(+10,13,-9), Kasner – Šunert 2:0(1,0), Šubert – Horčák V. 1:2(-89,8,-8), Toužimská R. - Kasner 0:2(-3,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. Vít Kasner – STC Slaný, 2. Rozárie Toužimská – TSM Kladno, 3. Vojtěch Horčák – TTC Klánovice, 4. Tomáš Šubert – TTC Praha

 

Skupina B

Elicer – Horčák Z. 3:0(6,3), Voráčová – Martinek 0:2(-3,-6), Horčák Z. - Martinek 0:2(-2,-1), Elicer – Voráčová 2:0(5,7), Voráčová – Horčák Z. 2:0(9,1), Martinek – Elicer 1:2(9,-5,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Lukáš Elicer – STC Slaný, 2. Lukáš Martinek – TTC Praha, 3. Anna Voráčová – TSM Kladno, 4. Zdeněk Horčák – TTC Klánovice

 

Skupina C

Štindl – Makarová 0:2(-1,-6), Šťastný – Štindl 2:0(3,1), Makarová – Šťastný 2:0(7,6)

 

Pořadí skupiny C

1. Tereza Makarová – STC Slaný, 2. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, 3. Ondřej Štindl – TTC Praha

 

Skupina D

Slavíčková – Toužimská L. 2:0(4,4), Blecher – Eliáš 0:2(-11,-5), Toužimská L. - Eliáš 0:2(-5,-7), Slavíčková – Blecher 2:0(11,7), Blecher – Toužimská L. 2:1(-9,3,9), Eliáš – Slavíčková 2:1(10,-11,3)

 

Pořadí skupiny D

1. Adam Eliáš – TTC Praha, 2. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha, 3. Tobiáš Blecher – TJ Neratovice, 4. Leontýna Toužimská – TSM Kladno

 

Čtvrtfinále

Kasner – Šťastný 3:1(-5,5,8,5), Eliáš – Martinek 1:3(-3,-8,12,-7), Makarová – Toužimská R. 3:0(7,4,8), Slavíčková – Elicer 0:3(-1,-9,-2)

 

Semifinále

Kasner – Martinek 3:0(6,4,6), Makarová – Elicer 0:3(-7,-7,-8)

 

Finále

Kasner – Elicer 3:0(3,5,13)

 

O 3. místo

Martinek – Makarová 3:0(5,6,11)

 

O 5. až 8. místo

Šťastný – Eliáš 3:1(4,-7,9,5), Toužimská R. - Slavíčková 3:2(6,-12,-7,10,8)

 

O 5. místo

Šťastný – Toužimská R 0:3(-5,-3,-9)

 

O 7. místo

Eliáš – Slavíčková 3:0(6,2,9)

 

O 9. až 15. místo

Horčák V. - bay, Blecher – Horčák Z. 2:0(2,8), Štindl – Šubert 0:2(-5,-6), Toužimská L. - Voráčová 0:2(-10,-8)

 

O 9. až 12. místo

Horčák V. - Blecher 2:0(8,6), Šubert – Voráčová 0:2(-9,-7)

 

O 9. místo

Horčák V. - Voráčová 2:0(9,8)

 

O 11. místo

Blecher – Šubert 2:0(9,8)

 

O 13. až 15. místo

Horčák Z. - bay, Štindl – Toužimská L. 0:2(-3,-8)

 

O 13. místo

Horčák Z. - Toužimská L. 0:2(-8,-4)

 

Pořadí dvouhry

1. Vít Kasner – STC Slaný, 2. Lukáš Elicer – STC Slaný, 3. Lukáš Martinek – TTC Praha, 4. Tereza Makarová – STC Slaný, 5. Rozárie Toužimská – TSM Kladno, 6. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, 7. Adam Eliáš – TTC Praha, 8. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha, 9. Vojtěch Horčák – TTC Klánovice, 10. Anna Voráčová – TSM Kladno, 11. Tobiáš Blecher – TJ Neratovice, 12. Tomáš Šubert – TTC Praha, 13. Leontýna Toužimská - TSM kladno, 14. Zdeněk Horčák – TTC Klánovice, 15. Ondřej Štindl – TTC Praha

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Kasner, Elicer – bay, Toužimská R., Toužimská L. - Horčák V., Horčák Z. 2:0(4,6), Eliáš, Martinek – Makarová, Voráčová 2:1(7,-9,11), Slavíčková, Blecher – Šťastný, Šubert 0:2(-8,-9)

 

Semifinále

Kasner, Elicer – Toužimská R., Toužimská L. 2:0(5,3), Eliáš, Martinek – Šťastný, Šubert 2:0(4,9)

 

Finále

Kasner, Elicer – Eliáš, Martinek 2:0(5,3)

 

O 3. místo

Toužimská R., Toužimská L. - Šťastný, Šubert 0:2(-9,-7)

 

O 5. až 7. místo

Horčák V., Horčák Z. - bay, Makarová, Voráčová – Slavíčková, Blecher 1:2(6,-8,-12)

 

O 5. místo

Horčák V., Horčák Z. - Slavíčková, Blecher 1:2(-11,1,-7)

 

Pořadí čtyřhry

1. Vít Kasner a Lukáš Elicer (oba STC Slaný), 2. Adam Eliáš a Lukáš Martinek (oba TTC Praha), 3. Ondřej Šťastný (TJ Neratovice) a Tomáš Šubert (TTC Praha), 4. Rozárie Toužimská a Leontýna Toužimská (obě TSM kladno), 5. Eliška Slavíčková (Slavoj Praha) a Tobiáš Blecher (TJ Neratovice), 6. Vojtěch Horčák a Zdeněk Horčák (oba TTC Klánovice), 7. Tereza Makarová (STC Slaný) a Anna Voráčová (TSM Kladno)

 

Pořadí VC CST Ďáblice dvouher po 2. turnaji

1. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 3.500, 2. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha 3.200, 3. Tomáš Šubert – TTC Praha 2.600, 4. Ondřej Štindl – TTC Praha 2.200, 5. Vít Kasner – STC Slaný 2000, 6. Lukáš Elicer – STC Slaný 1.900, 7. - 8. Eva Havlíčková – Slavoj Praha a Lukáš Martinek – TTC Praha oba 1.800, 9. Tereza Makarová – STC Slaný 1.700, 10. Rozárie Toužimská – TSM Kladno 1.600, 11. Adam Eliáš – TTC Praha 1.400, 12. Vojtěch Horčák – TTC Klánovice 1.200, 13. Anna Voráčová – TSM Kladno 1.100, 14. Tobiáš Blecher – TJ Neratovice 1.000, 15. Leontýna Toužimská – TSM Kladno 800, 16. Zdeněk Horčák – TTC Klánovice 700

 

Pořadí VC CST Ďáblice čtyřher po 2. turnaji

1. Tomáš Šubert – TTC Praha 3.700, 2. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha 3.600, 3. - 5. Eva Havlíčková – Slavoj Praha, Vít Kasner a Lukáš Elicer – oba STC Slaný všichni 2.000, 6. - 8. Ondřej Štindl, Adam Eliáš a Lukáš Martinek – všichni TTC Praha 1.900, 9. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 1.800, 10. - 11. Rozárie Toužimská a Leontýna Toužimská – obě TSM Kladno obě 1.700, 12. Tobiáš Blechar – TJ Neratovice 1.600, 13. - 14. Horčák Vojtěch a Horčák Zdeněk – oba TTC Klánovice oba 1.500, 15. - 16. Tereza Makarová – STC Slaný a Anna Voráčová – TSM Kladno obě 1.400

 

Kompletní výsledky nejmladšího žactva najdete zde.

 

Dorost se hrál opět společně se starším žactvem, přičemž celkové pořadí bylo pořadí dorostu a pořadí staršího žactva bylo vytvořeno vyřazením hráčů kategorie dorostu z tohoto pořadí.

 

Dorost a starší žactvo

 

Skupina A

 

Kahoun – Kroidlo 0:2(-7,-8), Košacký – Kahoun 2:0(7,6), Kroidlo – Košacký 0:2(-8,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Jan Kroidlo – TJ Neratovice, 3. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem

 

Skupina B

Kebrle Jan – Barták 2:0(8,5), Kopecký – Makara M. 0:2(-9,-3), Barták – Makara M. 0:2(-6,-3), Kebrle Jan – Kopecký 2:0(4,2), Kopecký – Barták 1:2(8,-3,-7), Makara M. - Kebrle Jan 1:2(-8,9,-6

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Kebrle – Dynamo Nelahozeves, 2. Michal Makara – STC Slaný, 3. Michal Barták – Slovan Bohnice, 4. Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty

 

Skupina C

Plíšek J. - Vaněčková 2:0(2,5), Budínský – Moláček 0:2(-8,-8), Vaněčková – Moláček 2:1(-8,1,8), Plíšek J. - Budínský 2:0(3,7), Budínský – Vaněčková 0:2(-4,-7), Moláček – Plíšek J. 0:2(-8,-4)

 

Pořadí skupiny C

1. Jan Plíšek – ST Benešov, 2. Julie Vaněčková – Stadion Žižkov, 3. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice, 4. Lukáš Budínský – TTC Praha

 

Skupina D

Kubíček – Kreuzer 2:0(5,5), Vítek – Bláha 1:2(7,-3,-8), Kreuzer – Bláha 0:2(-9,-9), Kubíček – Vítek 2:0(10,2), Vítek – Kreuzer 0:2(-7,-9), Bláha – Kubíček 1:2(-8,14,-6)

 

Pořadí skupiny D

1. Dominik Kubíček – Kotlářka, 2. Matěj Bláha – TSM Kladno, 3. David Kreuzer – TTC Praha, 4. Adam Vítek – TJ Neratovice

 

Skupina E

Slavíček – Kebrle Jindřich 2:0(2,8), Plíšek P. - Míchalachi 1:2(4,-9,-7), Kebrle Jindřich – Míhalachi 0:2(-5,-11), Slavíček – Plíšek P. 2:0(6,10), Plíšek P. - Kebrle Jindřich 2:0(4,8), Míhalachi – Slavíček 0:2(-6,-9)

 

Pořadí skupiny E

1. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 2. Marek Míhalachi – Kotlářka, 3. Pavel Plíšek – ST Benešov, 4. Jindřich Kebrle – Dynamo Nelahozeves

 

Skupina F

Obrhel – Máca 2:0(1,1), Makara J. - Lhotka 2:0(4,9), Máca – Lhotka 0:2(-4,-3), Obrhel – Makara J. 1:2(9,-4,-7), Makara J. - Máca 2:0(1,1), Lhotka – Obrhel 0:2(-2,-5)

 

Pořadí skupiny F

1.Jakub Makara – STC Slaný, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 3. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 4. Tomáš Máca

 

Osmifinále

Košacký – bay, Makara M. - Míhalachi 3:0(6,5,10), Makara J. - Vaněčková 3:0(4,8,5), Kubíček – bay, Plíšek J. - bay, Slavíček – Obrhel 2:3(-10,6,7,-9,-8), Kroidlo – Bláha 1:3(-7,7,-8,-9), Kebrle Jan - bay

 

Čtvrtfinále

Košacký – Makara M. 2:3(10,-9,-9,6,-9), Makara J. - Kubíček 1:3(-5,-1,10,-8), Plíšek J. - Obrhel 3:0(7,4,10), Bláha – Kebrle Jan 1:3(8,-10,-9,-9)

 

Semifinále

Makara M. - Kubíček 1:3(4,-7,-9,-7), Plíšek J. - Keberle Jan 2:3(6,1,-8,-8,-8)

 

Finále

Kubíček – Kebrle Jan 3:2(4,9,-8,-9,5)

 

O 3. místo

Makara M. - Plíšek J. 3:2(-9,-7,8,9,9)

 

O 5. až 8. místo

Košacký – Makara J. 3:2(5,-5,6,-5,3), Obrhel – Bláha 0:3(-6,-6,-5)

 

O 5. místo

Košacký – Bláha 0:3(-5,-7,-8)

 

O 7. místo

Makara J. - Obrhel3:1(-9,6,10,8)

 

Pořadí dvouhry

1. Dominik Kubíček – Kotlářka, 2. Jan Keberle – Dynamo Nelahozeves, 3. Michal Makara – SRTC Slaný, 4. Jan Plíšek – ST Benešov, 5. Matěj Bláha – TSM Kladno, 6. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 7. Michal Makara – STC Slaný, 8. Adam Obrhel - Slovan Bohnice, 9. , 4. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 5. 10. Marek Míhalachi – Kotlářka, 11. Jan Kroidlo -TJ Neratovice, 12. Julie Vaněčková – Stadion Žižkov, 13. Pavel Plíšek – ST Benešov, 14. David Kreuzer – TTC Praha, 15. Adam Vítek – TJ Neratovice, 16. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 17. Jindřich Keberle – Dynamo Nelahozeves, 18. - 20. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, Jonáš Moláček – Slovan Bohnice a Michal Barták – Slovan Bohnice, 21. Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty, 22. Tomáš Máca, 23. Lukáš Budínský – TTC Praha

 

Čtyřhra

 

Předkolo

Kahoun, Lhotka – Barták, Moláček 2:1(-11,8,6), Míhalachi, Bláha – Budinský, Kopecký 2:0(7,3)

 

Čtvrtfinále

Košacký, Obrhel – Kahoun, Lhotka 2:1(-7,1,3), Makara M., Makara J. – Vítek, Kroidlo 2:0(7,5), Kubíček, Slavíček – Kebrle J., Kebrle J. 1:2(7,-8,-3), Míhalachi, Bláha – Plíšek J., Plíšek P. 0:2(-9,-5)

 

Semifinále

Košacký, Obrhel - MakaraM., Makara J. 0:2(-8,-12), Kebrle J., Kebrle J. - Plíšek J., Plíšek P. 1:2(-7,3,-4)

 

Finále

Makara M., Makara J. - Plíšek J., Plíšek P. 1:2(-7,3,-4)

 

O 3. místo

Košacký, Obrhel – Keberle J., Keberle J. 1:2(5,-6,-7)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jan Plíšek a Pavel Plíšek (oba ST Benešov), 2. Michal Makara a Jakub Makara (STC Slaný), 3. Jan Kebrle a Jindřich Kebrle (Dynamo Nelahozeves) 4. Adam Košacký a Adam Obrhel (oba Slovan Bohnice), 5. Marek Míhalachi a Matěj Bláha (TSM Kladno), 6. Josef Kahoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem) a Ondřej Lhotka (TTC Klánovice), 7. Dominik Kubíček (Kotlářka) a Jan Slavíček (Slavoj Praha), 8. Adam Vítek a Jan Kroidlo (TJ Neratovice), 9. Lukáš Budínský (TTC Praha) a Václav Kopecký (TJ Sokol Všetaty), 10. Michal Barták a Jonáš Moláček (oba Slovan Bohnice)

 

Pořadí dvouhry dorostu VC CST Ďáblice po 2. turnaji

1. Dominik Kubíček – Kotlářka 3.900, 2. - 3. Adam Košacký – Slovan Bohnice a Jan Plíšek – ST Benešov oba 3.500, 4. Michal Makara – STC Slaný 3.400, 5. Jan Slavíček – Slavoj Praha 2.900, 6. Matěj Bláha – TSM Kladno 2.800, 7. Marek Míhalachi – Kotlářka 2.600, 8. David Kreuzer – TTC Praha 2.000, 9. Jan Kebrle – Dynamo Nelahozeves 1.900, 10. Jan Kroidlo – TJ Neratovice 1.600, 11. - 13. Filip Kuboš – Kotlářka, Ondřej Lhotka – TTC Klánovice a Jakub Makara – STC Slaný všichni 1.400, 14. - 15. Michal Barták a Adam Obrhel – oba Slovan Bohnice oba 1.300, 16. - 17. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty a Julie Vaněčková – Stadion Žižkov obě 900, 18. - 20. Filip Lindr a Adam Vítek – oba TJ Neratovice a Pavel Plíšek – ST Benešov všichni 800, 21. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný 700, 22. - 23. Hana Rektorysová – Sparta Praha a Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem oba 500, 24. Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty 470, 25. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 420, 26. - 27. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty a Jindřich Kebrle – Dynamo Nelahozeves oba 400, 28. Pavel Beneš – TJ Neratovice 350, 29. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty 300, 30. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty 220, 31. Filip Čábela – TTC Praha 180, 32. Matyáš Solčáni – TSM Kladno 160, 33. Michal Vajda – TTC Praha 140, 34. - 36. Mark Halych, Lukáš Budinský – TTC Praha a Tomáš Máca všichni 1

 

Pořadí čtyřhry dorostu VC CST Ďáblice po 2. turnaji

1. - 2. Michal Makara (STC Slaný) a Jan Plíšek (ST Benešov) oba 3.800, 3. Adam Košacký – Slovan Bohnice 3.700, 4. - 5. Jan Slavíček (Slavoj Praha) a Matěj Bláha (TSM Kladno) oba 3.400, 6. Dominik Kubíček – Kotlářka 3.300, 7. Marek Mihalachi – Kotlářka 3.200, 8. Jan Kroidlo – TJ Neratovice 2.900, 9. Adam Vítek – TJ Neratovice 2.700, 10. Pavel Plíšek – ST Benešov 2.000, 11. Jakub Makara – STC Slaný 1.900, 12. - 13. Jan Kebrle a Jindřich Kebrle (oba Dynamo Nelahozeves) 1.800, 14. - 15. Michal Barták a Jonáš Moláček (oba Slovan Bohnice) oba 1.701, 16. Adam Obrhel (Slovan Bohnice) 1.700, 17. Filip Kuboš (Kotlářka) 1.600, 18. - 20. Pavel Beneš (TJ Neratovice), Josef Kahoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem) a Ondřej Lhotka (TTC Klánovice) všichni 1.500, 21. - 22. David Kreuzer (TTC Praha) a Matyáš Solčáni (TSM Kladno) oba 1.400, 23. Filip Lindr – TJ Neratovice 1.300, 24. - 25. Lucie Bartoníčková a Adéla Kůsová (oba TJ Sokol Všetaty) obě 1

 

Kompletní výsledky dorostu najdete zde a staršího žactva zde.

 

Mladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Elicer – Kůsová 3:1(-8,9,3,6), Chmelík – Kuhnel 0:3(-9,-13,-10), Kůsová – Chmelík 3:0(1,5,4), Kolářová – Elicer 0:3(-10,-16,-6), Chmelík – Kolářová 0:3(-3,-1,-3), Kuhnel – Kůsová 0:3(-4,-10,-5), Kolářová – Kuhnel 3:0(4,2,5), Elicer – Chmelík 3:0(3,2,6), Kuhnel – Elicer 0:3(-1,-1,-4), Kůsová – Kolářová 0:3(-9,-9,-5)

 

Pořadí skupiny A

1. Lukáš Elicer – STC Slaný, 2. Linda Kolářová – TJ Sokol Český Brod, 3. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty, 4. Lukáš Kuhnel – TTC Klánovice, 5. Vilém Chmelík – TTC Praha

 

Skupina B

Valentová – Krutilková 3:1(5,-8,4,6), Bartoníčková – Makara 0:3(-5,-11,-6), Krutilková – Makara 0:3(-6,-1,-7), Valentová – Bartoníčková 3:0(13,7,1), Bartoníčková – Krutilková 1:3(-4,-8,9,-9), Makara – Valentová 3:0(7,3,7)

 

Pořadí skupiny B

1. Jakub Makara – STC Slaný, 2. Klára Valentová – TJ Sokol Český Brod, 3. Michaela Krutilková – TTC Praha, 4. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty

 

Skupina C

Kasner – Kahoun 3:0(10,7,6), Curtys – Přibyl 0:3(-12,-8,-6), Kahoun – Přibyl 3:0(8,4,8), Kasner – Curtys 3:0(2,3,7), Curtys – Kahoun 1:3(-7,-4,9,-6), Přibyl – Kasner 1:3(-9,-6,10,-7)

 

Pořadí skupiny C

1. Vít Kasner – STC Slaný, 2. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 3. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty, 4. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný

 

Skupina D

Plíšek – Průcha 3:0(6,5,1), Makarová – Jablončík 2:3(-9,7,-9,6,-9), Průcha – Jablončík 2:3(-5,11,5,-6,-7), Plíšek – Makarová 3:0(5,8,5), Makarová – Průcha 3:0(7,7,7), Jablončík – Plíšek 0:3(-8,-5,-8)

 

Pořadí skupiny D

1. Pavel Plíšek – ST Benešov, 2. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 3. Tereza Makarová – STC Slaný, 4. Alexandr Průcha – TTC Praha

 

Čtvrtfinále

Elicer – Kahoun 3:0(4,4,7), Plíšek – Valentová 3:1(6,-5,5,4), Kasner – Kolářová 3:0(4,7,6), Jablončík – Makara 0:3(-7,-6,-6)

 

Semifinále

Elicer – Plíšek 1:3(-9,-5,6,-5), Kasner – Makara 2:3(11,8,-6,-3,-4)

 

Finále

Plíšek – Makara 3:1(-11,7,5,9)

 

O 3. místo

Elicer – Kasner 3:2(7,-6,9,-7,10)

 

O 5. až 8. místo

Kahoun – Valentová 2:3(-5,4,9,-10,-3), Kolářová – Jablončík 3:0(6,6,4)

 

O 5. místo

Valentová – Kolářová 3:0(10,9,8)

 

O 7. místo

Kahoun – Jablončík 2:3(9,8,-6,-8,-6)

 

O 9. až 17. místo – předkolo

Curtys – Chmelík 2:0(7,6)

 

O 9. až 16. místo

Kůsová – Curtys 2:0(10,10), Makarová – Bartončíková 2:0(5,9), Přibyl – Kuhnel 2:0(1,8), Průcha – Krutilková 2:0(9,7)

 

O 9. až 12. místo

Kůsová – Makarová 0:2(-4,-2), Přibyl – Průcha 1:2(-5,7,-8)

 

O 9. místo

Makarová – Prlcha 2:1(4,-9,3)

 

O 11. místo

Kůsová – Přibyl 2:0(9,8)

 

O 13. až 16. místo

Curtys – Bartoníčková 0:2(-10,-7), Kuhnel – Krutilková 2:1(-4,8,5)

 

O 13. místo

Bartoníčková – Kunhel 2:1(5,-13,8)

 

O 15. místo

Curtys – Krutilková 2:0(9,9)

 

Pořadí dvouhry

a1. Pavel Plíšek – ST Benešov, 2. Jakub Makara – STC Slaný, 3. Lukáš Elicer – STC Slaný, 4. Vít Kasner – STC Slaný, 5. Klára Valentová – TJ Sokol Český Brod, 6. Linda Kolářová – TJ Sokol Český Brod, 7. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 8. Josef Kalhoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 9. Tereza Makarová – STC Slaný, 10. Alexandr Průcha – TTC Praha, 11. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty, 12. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty, 13. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty, 14. Lukáš Kuhnel – TTC Klánovice, 15. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 16. Michaela Krutilková – TTC Praha, 16. Vilém Chmelík – TTC Praha

 


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
19.12.2018

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha