Nabídka






Vítězem finálového turnaje nejmladšího žactva se stal Vít Kasner

Míla

23.6.2018

Reportáže

Přečteno: 125


Překvapivým vítězem finálového turnaje TOP 16 nejmladšího žactva se stal Vít Kanser, který ve skupině prohrál s Lukášem Martinkem a posotupoil až z 2. místa, ale v semifinále vyřadil celkového vítěze VC CST Ďáblice Martina Janduse, který suverenně vyhrál všechny předchozí turnaje.


Ve finálovém turnaji se nakonec sešlo pouze dvanáct hráčů. Dva hráči z nominace se nepřihlásili ani neomluvili, další dva byli omluveni ze zdravotních důvodů a startovní pole doplnil další hráč na divokou kartu. Hrálo se dle plánovaného hracího systému pouze s tím, že skupiny nebyly osmičlenné, ale pouze šestičlenné. Každý hráč na turnaji odehrál sedm zápasů.

 

Skupina A

Jandus – Toužimská L. 3:0(3,1,2), Procházka – Elicer 0:3(-5,-6,-5), Voráčková -Eliáš 0:3(-7,-8,-9), Toužimská L. - Eliáš 0:3(-5,-1,-3), Elicer – Voráčová 3:0(1,0,12), Jandus – Procházka 3:0(7,4,3), Procházka – Toužimská L. 2:3(7,7,-4,-6,-6), Voráčová – Jandus 0:3(-7,-3,-3), Eliáš – Elicer 0:3(-6,-5,-8), Toužimská L. - Elicer 0:3(-4,-7,-4), Jandus – Eliáš 3:0(4,5,1), Procházka – Voráčová 3:0(8,3,9), Voráčová – Toužimská L. 3:0(6,3,6), Eliáš – Procházka 3:0(2,9,4), Elicer – Jandus 0:3(-2,-9,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Martin Jandus – TTC Klánovice 10, 2. Lukáš Elicer – STC Slaný 9, 3. Adam Eliáš – TTC Praha 8, 4. Anna Voráčová – TSM Kladno 7, 5. Leontýna Toužimská – TSM Kladno 6, 6. Jan Procházka – TJ Kralupy 5

 

Skupina B

Kasner – Revaj 3:0(7,5,3), Curtis – Toužimská R. 3:1(8,6,-5,8), Martinek – Šťastný 3:0(5,6,5), Revaj – Šťastný 2:3(-5,7,-7,10,-9), Toužimská R. - Martinek 0:3(-9,-14,-8), Kasner – Curtis 3:0(5,6,5), Curtis – Revaj 2:3(-4,7,4,-8,-7), Martinek – Kasner 3:1(4,7,-11,5), Šťastný – Toužimská R. 3:2(-7,-9,6,11,11), Revaj – Toužimská R. 3:1(9,4,-9,9), Kasner – Šťastný 3:0(8,1,3), Curtis – Martinek 0:3(-9,-7,-7), Martinek – Revaj 3:2(-7,8,-9,8,14), Šťastný – Curtis 0:3(-5,-6,-4), Toužimská R. - Kasner 0:3(-6,-9,-7)

 

Pořadí skupiny B

1. Lukáš Martinek – TTC Praha 10, 2. Vít Kasner – STC Slaný 9, 3. Štěpán Revaj – TJ Sadská 8, 4. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný 7, 5. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 7, 6. Rozárie Toužimská – TSM Kladno 5

 

Semifinále

Jandus – Kasner 2:3(-7,6,8,-7,-3), Elicer – Martinek 3:2(-8,4,5,-15,-3)

 

Finále

Kasner – Elicer 3:0(8,6,6)

 

O 3. místo

Jandus – Martinek 3:0(6,6,8)

 

O 5. - 8. místo

Eliáš – Curtis 0:3(-5,-9,-6), Voráčová – Revaj 2:3(11,-5,12,-8,-3)

 

O 5. místo

Curtis – Revaj 1:3(-4,-5,10,-8)

 

O 7. místo

Eliáš – Voráčová 3:1(13,5,-7,7)

 

O 9. až 12. místo

Toužimská L. - Toužimská R. 1:3(7,-8,-5,-5), Procházka – Šťastný 0:3(-9,-1,-2)

 

O 9. místo

Toužimská R. - Šťastný 2:3(-5,9,6,-8,-10)

 

O 11. místo

Toužimská L. - Procházka 0:3(-5,-9,-8)

Pořadí dvouhry

1. Vít Kasner – STC Slaný, 2. Lukáš Elicer – STC Slaný, 3. Martin Jandus – TTC Klánovice, 4. Lukáš Martinek – TTC Praha, 5. Štěpán Revaj – TJ Sadská, 6. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný, 7. Adam Eliáš – TTC Praha, 8. Anna Voráčová – TSM Kladno, 9. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, 10. Rozárie Toužimská – TSM Kladno, 11. Jan Procházka – TJ Kralupy, 12. Leontýna Toužimská – TSM Kladno

 

Konečné pořadí dvouher

1. Martin Jandus – TTC Klánovice 12.100, 2. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 9.800, 3. Lukáš Martinek – TTC Praha 8.000, 4. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný 6.300, 5. Vít Kasner – STC Slaný 6.200, 6. Lukáš Elicer – STC Slaný 5.600, 7. Hynek Kučera – TJ Neratovice 4.500, 8. Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice 3.700, 9. Štěpán Revaj – TJ Sadská 2.900, 10. Vilém Chmelík – TTC Praha 2.700, 11. Adam Eliáš – TTC Praha 2.600, 12. Leontýna Toužimská – TSM Kladno 2.300, 13. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice 1.900, 14. Tereza Makarová – STC Slaný 1.700, 15. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice 1.400, 16. Anna Voráčová – TSP Kladno 1.100, 17. Rozárie Toužimská – TSP Kladno 901, 18. Jan Procházka – TJ Kralupy 850, 19. Josef Hampl – Slovan Bohnice 1

 

Konečné pořadí čtyřher

1. Martin Jandus 10.000, 2. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 7.500, 3. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný 5.400, 4. Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice 4.000, 5. Vít Kasner – STC Slaný 3.800, 6. Lukáš Elicer – STC Slaný 3.700, 7. Vilém Chmelík – TTC Praha 2.001, 8. Lukáš Martinek – TTC Praha 2.000, 9. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice 1.900, 10. Štěpán Revaj – TJ Sadská 1.800, 11. - 13. Josef Hampl a Hubert Chvátal – oba Slovan Bohnice a Tereza Makarová všichni 1.700, 14. - 15. Leontýna Toužimská a Rozárie Toužimská – TSM Kladno obě 1.600, 16. Adam Eliáš – TTC Praha 1

 

Hráč Hynek Kučera byl na základě bodu 20 rozpisu turnaje vyřazen z pořadí turnnaje čtyřher, kde byl na 3. místě, finálového turnaje se nezúčastnil a nedomluvil si převzetí ceny. Proto byl na 3. místě hodnocen hráč z původně 4. místa, který získal bronzovou medaili, diplom i cenu.

 

Tímto turnajem byl zakončen 4. ročník Velké ceny CST Ďáblice. Všechny poháry a ceny jsou rozdány.


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
25.09.2018

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha