Nabídka


Víkend ve znamení propagace

Míla

13.9.2017

Různé

Přečteno: 85


O uplynulém víkendu jsme propagovali nábory do oddílů TTC Praha a Centrum stolního tenisu Ďáblice hned na třech místech.


V pátek 8. 9. 2017 začal propagační víkend u KC Vlna v Ďáblicích, kde jsme měli pasivní prezentaci formou letáčků s náborem do oddílu mládeže TTC Praha, do rekreačního oddílu TTC Praha, na pravidelné turnaje pro děti a mládež okresní a rekreační úrovně Velká cena CST Ďáblice a na hernu stolního tenisu pro veřejnost Centrum stolního tenisu Ďáblice.

 

V sobotu 9. 9. 2017 jsme časně ráno vyráželi i s dvěmi stoly na stolní tenis a dvěma ministoly do Braníka, kde se konal Sporťáček. Akce probíhala od 10 hodin do 18 hodin. Celou expozici jsme zvládli ve dvou (Blanka a Míla). Většinu času byly všechny čtyři pingpongové stoly plné (malé i velké).

 

Fotografie z naší expozice ze Sporťáčku najdete na http://www.ealbum.cz/fotky.php?id=385&strana=1.

 

Rozdali jsme několik letáčků. Bylo zde i několik návštěvníků z našeho okolí, kteří zvažují členství v oddílu mládeže TTC Praha. Uvidíme, zda někdo nový přes Sporťáček přijde.

 

V neděli 10. 9. 2017 pořádala Městská část Praha 8 v areálu ZŠ Glowackého v Bohnicích akci Kdo si hraje, nezlobí. Té jsme se zúčastnili formou stánku s letáčky. Tuto expozici zajišťoval od 13 do 18 hodin Vašek. I on rozdal pár letáčků.

 

Fotografie z naší expozice z akce Kdo si hraje, nezlobí, najdete na http://www.centrumstolnihotenisu.cz/fotog.php?id=593.

 

Nábory do rekreačního oddílu i do oddílu mládeže TTC Praha stále probíhají.


Sdílet na FacebookuZpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
22.11.2017

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha


Rezervujte zde

logo akce.cz
Spoluhráči.cz - Vaše oddílová klubovna a klubový web zdarma!