Nabídka


Pozvánka na rodinný turnaj do Ďáblic

Míla

5.6.2017

Pozvánky

Přečteno: 199


TTC Praha vás zve v sobotu 17. 6. 2017 od 9 hodin na rodinný turnaj do Centra stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8.


V sobotu 17. 6. 2017 pořádá TTC Praha rodinný turnaj ve stolním tenisu. Jde o turnaj dvoučlenných rodinných dvougeneračních týmů. Jeden z hráčů musí být mladší 15 let, druhý musí být starší 15 let, přičemž je požadována dvougeneračnost, např. otec a syn nebo děda a vnuk či strýc a synovec. V rámci jednoho utkání, v němž se hraje dětská dvouhra, dospělácká dvouhra a čtyřhra. Družstvo může mít na soupisce více hráčů než dva. Čtyřhru mohou hrát jiní hráči, než dvouhru.

 

Hraje se podle pravidel stolního tenisu a soutěžního řádu stolního tenisu. Je potřeba mít sportovní obuv a vlastní pálku. Jednoduché občerstvení bude zajištěno na místě v baru (pití a oplatky), popř. je možno využít sousední restauraci.

 

Systém turnaje bude stanoven podle počtu zúčastněných týmů. Do počtu sedmi týmů bude stystém každý s každým, při počtu 8 a více týmů bude systém dvoustupňový - 1. stupeň skupiny a 2. stupeň vyřazovací systém s dohráváním o konečné pořadí.

 

Startovné je 200,-- Kč za tým. Hraje se o diplomy a věcné ceny. Prezence je od 8.30 do 9.00 hodin. Možnost rozehrání od 8.15 hodin.


Sdílet na FacebookuZpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
21.11.2017

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha


Rezervujte zde

logo akce.cz
Spoluhráči.cz - Vaše oddílová klubovna a klubový web zdarma!