Nabídka






Vítězi 3. ročníku Velké ceny CST Ďáblice se stali Čejka a třikrát Garček

Míla

4.6.2017

Reportáže

Přečteno: 393


V sobotu se uskutečnil finálový turnaj TOP 16, který při účasti 45 hráčů rozhodl o pořadí ve všech věkových kategoriích. Hráči si odnesli celkem 12 pohárů za dvouhru, čtyři sady medailí za čtyřhru a medaile za všechny čtyři kategorie finálového turnaje TOP 16.


Do plného obsazení finálového turnaje chyběli tři hráči. Dva z kategorie nejmladšího žactva, kde nakonec starovalo 14 hráčů, jeden ze spojené kategorie staršího žactva a dorostu, v níž startovalo 15 hráčů (z toho pouze jediný dorostenec) a plný počet 16 hráčů se sešel pouze v kategorii mladšího žactva.

 

Nejmladší žactvo

 

Skupina A

Kovařík - Vlasák 3:0(4,6,8), Svoboda - Kuchta 1:3(9,-6,-6,-6), Bednář - Martinek 1:3(-9,-11,10,-6), Martinek - Šimek 0:3(-2,-1,-6), Kuchta - Bednář 3:0(1,3,1), Kovařík - Svoboda 3:0(3,10,7), Svoboda - Vlasák 3:0(5,8,7), Bednář - Kovařík 0:3(-5,-9,-1), Šimek - Kuchta 0:3(-7,-7,-5), Vlasák - Martinek 3:0(2,1,9), Kovařík - Šimek 3:1(5,-7,5,9), Svoboda - Bednář 3:1(3,-8,5,4), Bednář - Vlasák 1:3(-8,-5,10,-8), Šimek - Svoboda 3:2(-7,7,11,-7,7), Martinek - Kuchta 0:3(-4,-2,-5), Vlasák - Kuchta 0:3(-4,-3,-7), Kovařík - Martinek 3:0(3,5,10), Bednář - Šimek 1:3(7,-1,-7,-9), Šimek - Vlasák 3:0(6,7,4), Martinek - Svoboda 0:3(-5,-8,-4), Kuchta - Kovařík 2:3(-6,4,7,-8,-10)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 12, 2. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 11, 3. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice 10, 4. Patrik Svoboda - TTC Praha 9, 5. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice 8, 6. Lukáš Martinek - TTC Praha 6, 7. Matěj Bednář - SK Vršovice 6

 

Skupina B

Čejka - Votruba 3:0(2,1,4), Dvořák - Auf 0:3(-8,-8,-2), Juppa - Kabát 3:0(7,4,7), Votruba - Kabát 3:0(9,7,7), Kozák - Juppa 0:3(-3,-8,-3), Čejka - Dvořák 3:0(7,4,7), Dvořák - Votruba 3:1(7,5,-9,4), Juppa - Auf 0:3(-6,-2,-7), Kabát - Kozák 1:3(-5,5,-4,-5), Votruba - Auf 0:3(-3,-3,-0), Čejka - Kozák 3:0(2,5,5), Dvořák - Kabát 3:0(3,4,9), Juppa - Votruba 3:0(5,5,6), Kozák - Dvořák 1:3(-6,-6,5,-5), Auf - Čejka 2:3(-2,-9,9,8,-2)

 

Pořadí skupiny B

1. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 12, 2. Tadeáš Auf - SK Viktoria Ořech 11, 3. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice 10, 4. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice 9, 5. Martin Kozák - TJ Střížkov 8, 6. Jiří Votruba - TTC Praha 7, 7. Adam Kabát - SK Vršovice 6

 

O 1. až 4. místo

 

Semifinále

Kovařík - Auf 3:0(6,5,5), Čejka - Kuchra 3:0(8,6,7)

 

Finále

Kovařík - Čejka 3:2(8,-7,10,-11,11)

 

O 3. místo

Auf - Kuchta 3:1(-6,7,7,10)

 

O 5. až 8. místo

 

Semifinále

Šimek - Dvořák 3:1(-5,10,8,9), Juppa - Svoboda 3:2(-5,9,9,-8,9)

 

Finále - o 5. místo

Šimek - Juppa 0:3(-9,-6,-6)

 

O 7. místo

Dvořák - Svoboda 0:3(-6,-7,-7)

 

O 9. až 12. místo

 

Semifinále

Vlasák - Votruba 3:0(4,1,1), Kozák - Martinek 0:3(-5,-7,-8)

 

Finále - o 9. místo

Vlasák - Martinek 1:3(-8,-3,9,-7)

 

O 11. místo

Votruba - Kozák 2:3(-7,10,-8,7,-5)

 

O 13. místo

 

Bednář - Kabát 3:0(15,10,7)

 

Pořadí dvouher

1. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice, 2. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L, 3. Tadeáš Aut - SK Viktoria Ořech, 4. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech, 5. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice, 6. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice, 7. Patrik Svoboda - TTC Praha, 8. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice, 9. Lukáš Martinek - TTC Praha, 10. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice, 11. Martin Kozák - TJ Střížkov, 12. Jiří Votruba - TTC Praha, 13. Matěj Bednář - SK Vršovice, 14. Adam Kabát - SK Vršovice

 

Konečné pořadí VC CST Ďáblice

1. Marek Čejka - Sokol Lysá n.L 11.900, 2. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 10.400, 3. Martin Jandus - TTC Klánovice 8.900, 4. Patrik Svoboda - TTC Praha 8.300, 5. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice 6.500, 6. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice 6.100 (5. místo), 7. Martin Kozák - TJ Střížkov 6.100 (6. místo), 8. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice 5.900, 9. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice 5.100, 10. Anežka Zuzáková - Slovan Bohnice 4.600, 11. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 3.900 (1. místo), 12. Tadeáš Auch - SK Viktoria Ořech 3.900 (3. místo), 13. Matěj Bednář - SK Viktoria Ořech 3.900 (8. místo), 14. Lukáš Martinek - TTC Praha 3.800, 15. Jiří Votruba - TTC Praha 2.850, 16. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov 2.401, 17. Ondřej Šťastný - TJ Neratovice 2.100, 18. - 19. Jakub Bíža a Svoboda Sebastian - Kotlářka oba 1.800, 20. Adam Kabát - SK Vršovice 1.750, 21. Jakub Andera - Kotlářka 1.600, 22. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1.500, 23. - 24. Vojtěch Bíža a Pavel Beneš - TJ Neratovice oba 1.300, 25.- 26. Valerie Skoumalová - SK Vršovice a Vratislav Válek oba 1.200, 27. Lukáš Kundrát - TJ Neratovice 1.000, 28. - 29. Anna Hánová - SK Vršovice a Jan Chrást - TJ Střížkov oba 951, 30. Patrik Pischnoth - TTC Praha 950, 31. Nicola Urban - TJ Neratovice 900

 

Konečné konečné pořadí čtyřher

1. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 10000, 2. Martin Jandus - TTC Klánovice 9200, 3. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 7900, 4. Patrik Svoboda - TTC Praha 7400, 5. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice 5600, 6. Martin Kozák - TJ Střížkov 5201, 7. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice 5100, 8. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice 3701, 9. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice 3601, 10. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov 3401, 11. Jiří Votruba - TTC Praha 2001, 12. - 14. Tadeáš Auf, Jiří Kuchta - oba SK Viktoria Ořech a Sebastián Svoboda - Kotlářka všichni 2000, 15. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1900, 16. Lukáš Martinek - TTC Praha 1801, 17. - 22. Valerie Skoumalová a Matěk Bednář - oba SK Vršovice, Jakub Bíža a Vojtěch Bíža, Pavel Beneš - TJ Neratovice a Jakub Andera - Kotlářka všichni 2200, 23. Anežka Zuzáková - Slovan Bohnice 1701, 24. - 26. Patrik Pischnoth a Antonín Vlasák - oba TTC Praha a Jan Chrást - TJ Střížkov všichni 1700, 27. OPndřej ŠŤastný - TJ Neratovice 1601, 28. - 29. Nicolas Urban - TJ Neratovice a Matěj Bednář - SK Vršovice oba 1600, 30. - 31. Lukáš Kundrát - TJ Neratovice a Vratislav Válek oba 1

 

Starší žactvo a dorost

 

Skupina A

Waldmann - Tuček 3:1(5,2,-5,3), Nedělka - Rein 0:3(-4,-2,-3), Košacký - Erdenebayar Lhavga 3:0(3,4,4), Vaca - Závodný 3:1(8,14,-10,8),

Tuček - Závodný 2:3(-7,-7,3,7,-6), Erdenebayar Lhavga - Vaca 0:3(-7,-0,-8), Rein - Košacký 3:0(8,2,4), Waldmann - Nedělka 3:0(4,4,3),

Nedělka - Tuček 3:1(-7,8,14,6), Košacký - Waldmann 2:3(-6,6,-8,9,-4), Vaca - Rein 0:3(-2,-4,-3), Závodný - Erdenebayar Lhavga 3:0(4,11,2),

Tuček - Erdenebayar Lhavga 3:0(4,10,7), Rein - Závodný 3:0(5,2,1), Waldmann - Vaca 3:1(8,8,-8,9), Nedělka - Košacký 0:3(-1,-7,-1),

Košacký - Tuček 3:0(3,7,8), Vaca - Nedělka 3:1(6,-5,3,10), Závodný - Waldmann 0:3(-9,-3,-7), Erdenebayar Lhavga - Rein 0:3(-0,-1,-0),

Tuček - Rein 0:3(-2,-1,-0), Waldmann - Erdenebayar Lhavga 3:0(2,17,3), Nedělka - Závodný 0:3(-4,-8,-10), Košacký - Vaca 3:0(4,7,5),

Vaca - Tuček 3:1(-10,5,8,8), Závodný - Košacký 0:3(-8,-6,-8), Erdenebayar Lhavga - Nedělka 0:3(-8,-2,-8), Rein - Waldmann 3:1(-8,2,6,10)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 14, 2. Martin Waldmann - Kotlářka 13, 3. Adam Košacký - Slovan Bohnice 12, 4. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 11, 5. Dominik Závodný - TJ Střížkov 10, 6. Petr Nedělka - Sparta Praha 9, 7. Lukáš Tuček - SK Vršovice 8, 8. Lhavga Erdenebayar - SK Vršovice 7

 

Skupina B

Macek - Horský 3:0(6,6,4), Steiner - Garček 1:3(8,-5,-4,-6), Kotrbáček - Erdenebayar Sugar 3:0(1,6,3),

Horský - Erdenebayar Sugar 3:0(3,7,1), Barták - Kotrbáček 1:3(-2,10,-7,-5), Macek - Steiner 3:0(5,6,2),

Steiner - Horský 2:3(4,10,-5,-7,-9), Kotrbáček - Garček 3:1(9,5,-11,8), Erdenebayar Sugar - Barták 1:3(8,-10,-12,-8),

Horský - Barták 3:0(6,5,5), Garček - Erdenebayar Sugar 3:0(8,7,8), Macek - Kotrbáček 1:3(-7,-5,8,-7),

Kotrbáček - Steiner 3:0(5,3,7), Erdenebayar Sugar - Macek 0:3(-6,-6,-6), Barták - Garček 0:3(-8,-4,-4),

Horský - Garček 3:1(6,-5,9,4), Macek - Barták 3:0(8,3,4), Steiner - Erdenebayar Sugar 3:2(6,-7,-8,8,6),

Kotrbáček - Horský 3:1(-1,8,10,7), Barták - Steiner 3:2(-8,9,9,-10,8), Garček - Macek 0:3(-9,-5,-3)

 

Pořadí skupiny B

1. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice 12, 2. Lukáš Macek - SK Vršovice 11, 3. Miroslav Horský - TTC Praha 10, 4. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9, 5. Michal Barták - Slovan Bohnice 8, 6. Adam Steiner - Slovan Bohnice 7, 7. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 6

 

O 1. až 4. místo

 

Semifinále

Rein - Macek 3:0(3,5,6), Kotrbáček - Waldmann 2:3(-9,9,5,-7,-6)

 

Finále

Rein - Waldmann 3:1(4,6,-6,3)

 

O 3. místo

Macek - Kotrbáček 1:3(-3,8,-2,-6)

 

O 5. až 8. místo

 

Semifinále

Košacký - Garček 2:3(9,-9,6,-4,-8), Horský - Vaca 3:0(10,6,6)

 

Finále -o 5. místo

Garček - Horský 3:2(-10,7,-9,8,12)

 

O 7. místo

Košacký - Vaca 2:3(9,-11,9,-7,-10)

 

O 9. až 12. místo

 

Semifinále

Závodný - Steiner 2:3(-7,-7,8,8,-10), Barták - Nedělka 3:0(8,8,9)

 

Finále - o 9. místo

Steiner - Barták 1:3(-4,-7,12,-9)

 

O 11. místo

Závodný - Nedělka 3:1(10,-3,9,3)

 

O 13. až 15. místo

 

Semifinále

Tuček - Bay, Erdenebayar Sugar - Erdenebayar Lhavga 3:0(4,5,4)

 

Finále - o 13. místo

Tuček - Erdenebayar Sugar 1:3(-9,9,-6,-11)

 

Konečné pořadí dvouhry dorostu

1. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny, 2. Martin Waldmann - Kotlářka, 3. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice, 4. Lukáš Macek - SK Vršovice, 5. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 6. Miroslav Horský - TTC Praha, 7. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 8. Adam Košacký - Slovan Bohnice, 9. Michal Barták - Slovan Bohnice, 10. Adam Steiner - Slovan Bohnice, 11. Dominik Závodný - TJ Střížkov, 12. Petr Nedělka - Sparta Praha, 13. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice, 14. Lukáš Tuček - SK Vršovice, 15. Lhavga Erdenebayar

 

Konečné pořadí dorostu VC CST Ďáblice

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 10.700, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 10.000, 3. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 7.900, 4. Lukáš Macek - SK Vršovice 7.300, 5. Dominik Závodný - TJ Střížkov 6.200, 6. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 5.900, 7. Matyáš Kotrbáček - TJ Střížkov 5.500, 8. Martin Waldmann - Kotlářka 4.200, 9. Michal Barták - Slovan Bohnice 4.200, 10. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 4.100, 11. Miroslav Horský - TTC Praha 4.100, 12. Adam Košacký - Slovan Bohnice 2.600, 13. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 2.301, 14. - 15. Martin Bruk - SK Hamr a Matěj Vícha - Kotlářka oba 2.000, 16. Adam Petr - TTC Praha 1.900, 17. Lukáš Tuček - SK Vršovice 1.850 (9. místo), 18. Petr Nedělka - Sparta Praha (10. místo), 19. Vojtěch Antoš - Kotlářka 1.700, 20. Lukáš Kolanda - Sparta Praha 1.600, 21. Daniel Bátrla - TJ Střížkov 1.500, 22. - 23. Lukáš Roman - SK Vršovice a Václav Melichar - Sparta Praha oba 1.400, 24. - 27. Petr Burian - TTC Praha, Petr Skala - Slovan Bohnice, Tadeáš Janoušek a Jan Halouka - oba Sparta Praha všichni 1.300, 28. - 29. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice a Tomáš Hozda - Kotlářka oba 1.200, 30. František Diviš - TJ Střížkov 1001, 31. Lhavga Erdenebayar - SK Vršovice 600, 32. - 34. Matěj Bláha - Slovan Bohnice, Adam Kricner - TTC Praha a Daniel Rabiencny - Sparta Praha všichni 1

 

Konečné pořadí dvouhry starších žáků

1. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny, 2. Martin Waldmann - Kotlářka, 3. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice, 4. Lukáš Macek - SK Vršovice, 5. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 6. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 7. Adam Košacký - Slovan Bohnice, 8. Michal Barták - Slovan Bohnice, 9. Adam Steiner - Slovan Bohnice, 10. Dominik Závodný - TJ Střížkov, 11. Petr Nedělka - Sparta Praha, 12. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice, 13. Lukáš Tuček - SK Vršovice, 14. Lhavga Erdenebayar

 

Konečné pořadí staršího žactva VC CST Ďáblice

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 1.800, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 1.200, 3. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 8.000, 4. Lukáš Macek - SK Vršovice 7.400, 5. Dominik Závodný - TJ Střížkov 6.500, 6. Jácham Zacharda - ZŠ Lužiny 5.900, 7. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice 5.500, 8. Adam Steiner - Slovan Bohnice 4.300 (3. a 4. místo), 9. Michal Barták - Slovan Bohnice 4.300 (3. a 5. místo), 10. Martin Waldmann - Kotlářka 4.200, 11. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 3.450, 12. Adam Košacký - Slovan Bohnice 2.800, 13. - 14. Martin Bruk - SK Hamr a Matěj Vícha - Kotlářka oba 2.000, 15. Lukáš Tuček - SK Vršovice 1.900 (7. místo), 16. Petr Nedělka - Sparta Praha 1.900 (8. místo), 17. Vojtěch Antoš - Kotlářka 1.700, 18. Lukáš Kolanda - Sparta Praha 1.600, 19. - 21. Lukáš Roman - SK Vršovice, Václav Melichar - Sparta Praha a Petr Skala - Slovan Bohnice všichni 1.400, 22. - 24. Petr Burian - TTC Praha, Tadeáš Janoušek a Jan Halouka - oba Sparta Praha všichni 1.300, 25. - 26. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice a Tomáš Hozda - Kotlářka oba 1.200, 27. František Diviš - TJ Střížkov 1.001, 28. Lhavga Erdenebayar - SK Vršovice 650, 29. - 31. Matěj Bláha - Slovan Bohnice, Adam Kricner - TTC Praha a Daniel Rabiencny - Sparta Praha všichni 1

 

Konečné pořadí čtyřher VC CST Ďáblice dorostu

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9600, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 9400, 3. - 4. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny oba 6000, 5. Lukáš Macek - SK Vršovice 5600, 6. Dominik Závodný - TJ Střížkov 5301, 7. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice oba 3800, 8 Miroslav Horský - TTC Praha 3700, 9. Michal Barták - Slovan Bohnice 3600, 10. František Diviš - TJ Střížkov 3500, 11. Adam Steiner - Slavan Bohnice 3400, 12. - 14. Roman Lukáš - SK Vršovice, Matěj Vícha a Martin Waldmann - oba Kotlářka všichni 2000, 15. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 1900, 16. - 19. Petr Adam - TTC Praha, Matěj Bláha - Slovan Bohnice, Tomáš Hazda a Vojtěch Antoš - oba Kotlářka všichni 1800, 20. Sugar Ernenebayar - SK Vršovice 1701, 21. - 22. Tadeáš Janoušek - Sparta Praha a Václav Melichar - Sparta Praha všichni 1700, 23. - 25. Petr Skala a Adam Košacký - oba Slovan Bohnice a Petr Nedělka - Sparta Praha oba 1600, 26. - 29. Petr Burian - TTC Praha, Lukáš Tuček - SK Vršovice, Daniel Rabiencny a Jan Halouzka - oba Sparta Praha všichni 1

 

Konečné pořadí čtyřher VC CST Ďáblice staršího žactva

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9600, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 9500, 3. - 4. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny oba 6000, 5. Dominik Závodný - TJ Střížkov 5301, 6. - 7. Lukáš Macek - SK Vršovice a Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice oba 3800, 8. Michal Barták - Slovan Bohnice 3600, 9. František Diviš - TJ Střížkov 3500, 10. Adam Steiner - Slavan Bohnice 3400, 11. - 13. Roman Lukáš - SK Vršovice, Matěj Vícha a Martin Waldmann - oba Kotlářka všichni 2000, 14. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 1900, 15. Sugar Ernenebayar - SK Vršovice 1801, 16. - 18. Matěj Bláha - Slovan Bohnice, Tomáš Hazda a Vojtěch Antoš - oba Kotlářka všichni 1800, 19. - 21. Petr Skala - Slovan Bohnice, Tadeáš Janoušek - Sparta Praha a Václav Melichar - Sparta Praha všichni 1700, 22. - 23. Adam Košacký - Slovan Bohnice a Petr Nedělka - Sparta Praha oba 1600, 24. - 27. Petr Burian - TTC Praha, Lukáš Tuček - SK Vršovice, Daniel Rabiencny a Jan Halouzka - oba Sparta Praha všichni 1

 

Mladší žactvo

 

Skupina A

Gajda - Matoušek 3:0(5,5,7), Pavlíček - Rein 0:3(-4,-6,-9), Kovařík - Erdenebayar Lhavga 3:0(3,10,8), Čejka - Kabát 3:0(5,5,4),

Matoušek - Kabát 3:0(1,4,4), Erdenebayar Lhavga - Čejka 0:3(-3,-3,-4), Rein - Kovařík 3:0(6,2,8), Gajda - Pavlíček 3:0(3,5,3),

Pavlíček - Matoušek 3:0(8,5,6), Kovařík - Gajda 0:3(-4,-4,-4), Čejka - Rein 1:3(-7,10,-2,-3), Kabát - Erdenebayar Lhavga 3:1(5,-9,4,5),

Matoušek - Erdenebayar Lhavga 3:2(3,2,-10,-9,5), Rein - Kabát 3:0(2,0,1), Gajda - Čejka 3:0(4,4,2), Pavlíček - Kovařík 0:3(-7,-23,-9),

Kovařík - Matoušek 2:3(-13,7,8,-7,-6), Čejka - Pavlíček 3:1(2,8,-7,5), Kabát - Gajda 0:3(-1,-2,-2), Erdenebayar Lhavga - Rein 0:3(-4,-2,-5),

Matoušek - Rein 0:3(-9,-7,-5), Gajda - Erdenebayar Lhavga 3:0(2,4,4), Pavlíček - Kabát 3:0(8,4,1), Kovařík - Čejka 0:3(-9,-4,-7),

Čejka - Matoušek 3:1(2,4,-10,8), Kabát - Kovařík 0:3(-1,-3,-7), Erdenebayar Lhavga - Pavlíček 0:3(-5,-2,-4), Rein - Gajda 1:3(-4,9,-4,-3)

 

Pořadí skupiny A

1. Jonáš Gajda - Kotlářka 14, 2. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 13, 3. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 12, 4. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 10(5:3), 5. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 10(3:3), 6. Václav Matoušek - TTC Praha 10(3:5), 7. Adam Kabát - SK Vršovice 8, 8. Lhavga Erdenebayar - SK Vršovice 7

 

Skupina B

Garček - Lhotka 3:1(11,9,-9,8), Košacký - Brodský 2:3(-6,3,-9,7,-9), Kuchta - Bednář 3:0(4,4,6), Erdenebayar Sugar - Žitník 3:1(7,9,-3,6),

Lhotka - Žitník 1:3(-6,-5,7,-6), Bednář - Erdenebayar Sugar 3:0(8,10,14), Brodský - Kuchta 1:3(-5,-10,4,-8), Garček - Košacký 2:3(-7,-7,7,10,-3),

Košacký - Lhotka 3:0(3,4,3), Kuchta - Garček 3:0(14,14,7), Erdenebayar Sugar - Brodský 0:3(-8,-6,-4), Žitník - Bednář 3:0(7,8,9),

Lhotka - Bednář 3:0(10,6,4), Brodský - Žitník 3:0(5,1,9), Garček - Erdenebayar Sugar 3:1(-8,7,2,5), Košacký - Kuchta 2:3(-6,8,-4,10,-9),

Kuchta - Lhotka 3:1(4,-5,6,4), Erdenebayar Sugar - Košacký 0:3(-5,-6,-9), Žitník - Garček 0:3(-5,-10,-10), Bednář - Brodský 0:3(-2,-5,-3),

Lhotka - Brodský b0:3(-4,-3,-8), Garček - Bednář 3:0(3,5,3), Košacký - Žitník 3:0(6,2,8), Kuchta - Erdenebayar Sugar 3:0(4,7,6),

Erdenebayar Sugar - Lhotka 3:1(-7,4,5,6), Žitník- Kuchta 0:3(-5,-9,-7), Bednář - Košacký 0:3(-1,-4,-2), Brodský - Garček 1:3(-9,-10,10,-5)

 

Pořadí skupiny B

1. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 14, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice 12(5:3), 3. Adam Košacký - Slovan Bohnice 12(5:5), 4. Adam Brodský - TTC Praha 12(4:5), 5. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 9, 6. Samuel Žitník - TJ Neratovice 9, 7. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice 8. 8. Matěj Bednář - SK Vršovice 7

 

O 1. až 4. místo

 

Semifinále

Gajda - Garček 3:0(4,5,6), Rein - Kuchta 3:0(2,6,5)

 

Finále

Gajda - Rein 3:0(9,4,8)

 

O 3. místo

Garček - Kuchta 3:0(7,8,8)

 

O 5. až 8. místo

 

Semifinále

Čejka - Brodský 3:0(5,6,3), Kovařík - Košacký 0:3(-14,-9,-5)

 

Finále - o 5. místo

Čejka - Košacký 3:1(4,12,-12,6)

 

O 7. místo

Brodský - Kovařík 3:0(6,6,6)

 

O 9. až 12. místo

 

Semifinále

Pavlíček - Žitník 3:1(5,5,-7,4), Erdenebayar Sugar - Matoušek 1:3(-7,-5,5,-6)

 

Finále - o 9. místo

Pavlíček - Matoušek 3:1(-3,7,7,7)

 

O 11. místo

Žitník - Erdenebayar Sugar 3:0(1,5,9)

 

O 13. až 16. místo

 

Semifinále

Kabát - Bednář 0:3(-7,-6,-9), Lhotka - Erdenebayar Lhavga 3:1(8,-9,9,9)

 

Finále - o 13. místo

Bednář - Lhotka 0:3(-7,-12,-9)

 

O 15. místo

Kabát - Erdenebayar Lhavga 3:0(6,4,7)

 

Pořadí dvouher

1. Jonáš Gajda - Kotlářka, 2. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny, 3. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 4. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech, 5. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L., 6. Adam Košacký - Slovan Bohnice, 7. Adam Brodský - TTC Praha, 8. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice, 9. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice, 10. Václav Matoušek - TTC Praha, 11. Samuel Žitmík - TJ Neratovice, 12. Sugar Erdenebayar, 13.Ondřej Lhotka - TTC Klánovice, 14. Matěj Bednář - SK Vršovice, 15. Adam Kabát - SK Vršovice, 16. Lhavga Erdenebayar

 

Konečné pořadí VC CST Ďáblice

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 11.500, 2. Adam Brodský - TTC Praha 10.000, 3. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 9.500, 4. Adam Košacký - Slovan Bohnice 8.700, 5. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 7.800, 6. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 7.200, 7. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 6.400, 8. Petr Havel - Sokol Černošoce 6.200, 9. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 4.600, 10. Jonáš Gajda - Kotlářka 4.500, 11. Matheos Remunda - TTC Elizza 3.900, 12. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov 3.900, 13. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice 2.801, 14. Don Berger - SK Vršovice 2.800, 15. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 2.750, 16. Jan Příbramský - SK Vršovice 2400, 17. Matěj Hejný - TJ Střížkov 2.201, 18. Matěj Mikula - SK Vršovice 2.100 (7. místo), 19. Barbora Hánová - SK Vršovice 2.100 (13. místo), 20. Samuel Žitník - TJ Neratovice 1.900, 21. Jan Majer - TTC Praha 1.800 (10. místo), 22. Matěj Rzepecki - TTC Praha 1.800 (11. místo), 23. Lhavga Erdenebayar 1.450, 24. Amálie Bendová - Sokol Nusle 1.400, 25. - 27. Jan Kroidlo - TJ Neratovice, Jan Slavíček - Slavoj Praha a Jan Filip - Kotlářka všichni 1.300, 28. Adam Obrhel - Slovan Bohnice 1.000, 29. Šimon Špírek - TTC Praha 901, 30. Václav Matoušek - TTC Praha 900, 31. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice 800, 32. Matěj Bednář - SK Vršovice 650, 33. Daniel Štibr - SK Vršovice 600, 34. - 35. Alex Román - TJ Střížkov a Martin Prokeš - Slovan Bohnice oba 1

 

Konečné pořadí čtyřher

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9600, 2. Adam Brodský - TTC Praha 9400, 3. Adam Košacký - Slovan Bohnice 8850, 4. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 7400, 5. Petr Havel - Sokol Černošice 6701, 6. - 7. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny oba 6000, 8. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 5101, 9. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov 5100, 10. Matheos Remunda - TTC Elizza 3900, 11. - 12. Jan Majer - TTC Praha a Tomáš Kovařík - TJ Neratovice oba 3600, 13. Don Berger - SK Vršovice 3400, 14. - 15. Matěj Hejný - TJ Střížkov a Ondřej Lhotka - TTC Klánovice oba 3201, 16. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 3200, 17. Šimon Špírek - TTC Praha 3150, 18. Amálie Bendová - Sokol Nusle 2000, 19. - 20. Jan Slavíček - Slavoj Praha a Martin Prokeš - Slovan Bohnice oba 1900, 21. Matěj Mikula SK Vršovice 1801, 22. - 23. Jonáš Gajda a Jan Filip - oba Kotlářka oba 1800, 24. Matěj Rzepecki - TTC Praha 1701, 25. Adam Obrhel - Slovan Bohnice 1700, 26. Barboha Hánová - SK Vršovice 1602, 27 Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 1600, 28. Jan Příbramský - SK Vršovice 1501, 29. - 30. Samuel Žitník a Jan Kroidlo - oba TJ Neratovice oba 1450, 31. - 33. Lhavga Erdenebayar, Tobiáš Zahálka a Daniel Štíbr - všichni SK Vršovice všichni 1

 

Konečné žebříčky, které budou přes prázdniny zredukovány a podle jichž bude nasazováno do 4. ročníku, najdete zde:

nejmladší žactvo

mladší žactvo

starší žactvo

dorost


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
23.04.2018

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha